Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie żyje z 17-latka ranna w wypadku w Niedrzwicy Dużej

Utworzony przez Guest, 18 lutego 2016 r. o 20:39 Powrót do artykułu
"Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 19. W miejscowości Niedrzwica Duża doszło do wypadku. Około godziny 19 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Niedrzwica Duża doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, Toyoty i Forda Mondeo. Do szpitala trafiły trzy osoby, w tym dwoje dzieci. Droga jest zablokowana, ruchem kieruje policja. Wyznaczono tez objazdy przez Strzeszkowice Duże i Bełżyce." Czy to nie brzmi jakoś składniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do szpitala przetransportowano 4 osoby. Wszystkich uczestnikow tego wypadku. Wystarczyloby aktualizowac dane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za słowa Wyznaczonoobjazdy jechałw wforda prawdopodobnie wieku taki teks krótki a błąd na błędzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy jazda po pijaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to się kończy jak małolaty biorą się za jazde samochodami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za słowa Wyznaczonoobjazdy jechałw wforda prawdopodobnie wieku taki teks krótki a błąd na błędzie...
  Czepiasz się, wierszówka się liczy. A że nie mają kasy na nową klawiaturę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17latka nie przeżyła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim znawcom doskonałym języka polskiego komentującym jakieś literówki proponuję składanie cv do telewizji (są apele o to),w najgorszym wypadku do redakcji gazet- nawet tych lokalnych. Tak denerwują mnie takie komentarze.Myślę (wydaje mi się), że macie zbyt wąskie marginesy zrozumienia tego co czytacie (napisane), lub wielkie ciągoty do pokazania jaka/i jestem dobra/y. Skoro jesteś dobra/y to jazda do szkoły podstawowej uczyć dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-0-0-0-0-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] odpoczywaj w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R.I.P [']. Ludzie, noga z gazu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie się ludzie ogarnijcie -_- Wy piszecie takie hamskie komentarze a ktoś straci siostrę lub córkę . Pomyślcie jak coś piszecie... Ona miała marzenia a nagle nie żyje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze troche szacunku! Nie wiecie jak bylo dokladnie a sie wypowiadacie! Pomyslcie troche -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim znawcom doskonałym języka polskiego komentującym jakieś literówki proponuję składanie cv do telewizji (są apele o to),w najgorszym wypadku do redakcji gazet- nawet tych lokalnych. Tak denerwują mnie takie komentarze.Myślę (wydaje mi się), że macie zbyt wąskie marginesy zrozumienia tego co czytacie (napisane), lub wielkie ciągoty do pokazania jaka/i jestem dobra/y. Skoro jesteś dobra/y to jazda do szkoły podstawowej uczyć dzieci
Jednak... jak się pisze publicznie, warto zadbać o te "szczegóły", bo to świadczy o autorze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże ja ja je znałam taka tragedia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna grała w orkiestrze, miała zespół, świetne wyniki w szkole, naprawdę dobra przyszłość przed sobą a to wszystko tak nagle zniszczylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w którym miejscu to się stało i czy nadal jesteście za nie umieszczania radarów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trafila do grona aniolow Rodzinie wyrazy wspolczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy wspolczucia dla rodziny. Przykre. Mam aby nadzieje ze sprawdza odpowie za swoj wyczyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny {*}{*}{*}, więcej patroli powinno być na tej drodze, a nie tylko jezdza po sklepach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...