Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyprzedaż garażowa na Targu pod Zamkiem [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2019 r. o 15:41 Powrót do artykułu
Wybór rzeczy na tego typu wyprzedażach będzie coraz większy, kiedy świadomości, że dewelo-titanik tonie, nie dadzą już rady przykryć nuty PR-owej orkiestry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedawcy w większości to cwaniaki i zawodowi handlarze ktorzy bez pardonu drą z naiwniakow ile wlezie, nie brak też zwyklych oszustów. Prawdziwych perełek tam nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem,fajna sprawa,jestem za :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem. Wcale nie garażowa. Z garażu wynosi sie wszystkie rozmaitości. Tutaj każdy sprzedawca jakby wyspecjalizowany w danej grupie towarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była dziś, 95% sprzedających to przebierańcy z giełdy staroci, dziś zabrali mniej monet, szabli, więcej obrazów, ceramiki i samowarów, brakuje autentycznych mieszkańców którzy chcą uprzątnąć swoje garaże czy schowki domowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...