Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wysyp grzybów w lubelskich lasach (zdjęcia od Czytelnika)

Utworzony przez Łukasz, 26 sierpnia 2012 r. o 14:25
Szkoda, że ten "Artykuł" jest za darmo bo dla niego mógłbym się zarejestrować i wykupić pakiet w Piano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie były też parę lat temu takie grzyby, teraz nie ma a wszystko to za wdzięczamy hapytności nadleśnictwu radzyń podlaski ;///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje tylko informacji, w którym lesie znaleźć można takie okazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napewno nie w lesie za fabelem bo tam to tylko prezerwatywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieprawda.Byłem dziś w lesie i grzyby są bardzo sporadycznie,właściwie szkoda czasu na szukanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W okolicach Włodawy pojawiły się grzyby.Wysyp borowików,babek i podgrzybków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak może komuś być szkoda na czasu szukanie? Przecież tu o to chodzi...w niedzielę po przeczytaniu artykułu pojechałam z dziećmi do lasu na godzinę i przywiozłam 25 maślaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak może komuś być szkoda na czasu szukanie? Przecież tu o to chodzi...w niedzielę po przeczytaniu artykułu pojechałam z dziećmi do lasu na godzinę i przywiozłam 25 maślaków
zgadzam się z Tobą cała przyjemność w chodzeniu po lesie i szukaniu grzybów,ale życzę obfitszych zbiorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...