Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyznania kasjerów: Mamy dość ludzi. Traktują nas jak bezmózgi i cyborgi

Utworzony przez az, 7 stycznia 2011 r. o 13:35
A przecież my wszyscy jesteśmy w porządku, tylko ci choolerni politycy są źli. A może po prostu ludzie to bydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro sprzedajesz w sklepie i nie potrafisz robic niczego innego, to jesteś deb***em !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie, nie widzę (chociaż rozumiem) powodu do rozżalenia. My jesteśmy narodem niedouczonych i chamskich deb***i z wielka trudnością do szanowania samych siebie. Brak zaś szacunku do siebie odzwierciedla się w braku szacunku do innego człowieka!!!! Przecież każdy Polak, a szczególnie ten prawdziwy zna się na wszystkim, jest najmądrzejszy, najlepszy i najpracowitszy a tylko Żydzi, Niemcy i Ruscy rzucają nam kłody pod nogi! Każdego dnia spotykamy na swojej drodze życia samych inteligentów...chociaż moja śp. babcia zawsze twierdziła, ze „inteligencja zaczyna się dopiero w trzecim pokoleniu osób wykształconych, a wszystko przed...jest jedynie wykształconym chamstwem”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po chamsku w supermarketach zachowuje sie lubelska wieś przesadzona z wólek na LSM i inne wsiowe przysiólki , ludzi kulturalni z szacunkiem podchodzą do KAŻDEGO człowieka w przecdiwieństwie do buców i buraków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pancio napisał:
skoro sprzedajesz w sklepie i nie potrafisz robic niczego innego, to jesteś deb***em !
Yntelygent się odezwał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://piekielni.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek W. napisał:
Szanowny Panie, nie widzę (chociaż rozumiem) powodu do rozżalenia. My jesteśmy narodem niedouczonych i chamskich deb***i z wielka trudnością do szanowania samych siebie. Brak zaś szacunku do siebie odzwierciedla się w braku szacunku do innego człowieka!!!! Przecież każdy Polak, a szczególnie ten prawdziwy zna się na wszystkim, jest najmądrzejszy, najlepszy i najpracowitszy a tylko Żydzi, Niemcy i Ruscy rzucają nam kłody pod nogi! Każdego dnia spotykamy na swojej drodze życia samych inteligentów...chociaż moja śp. babcia zawsze twierdziła, ze „inteligencja zaczyna się dopiero w trzecim pokoleniu osób wykształconych, a wszystko przed...jest jedynie wykształconym chamstwem”
Potwierdzam!!!!w 1oo procentach!!!Mam nadzieje ,ze kto to przeczyta zastanowi sie nad tymi slowami. widzimy tylko zlo u innich.jesli sami sie zmienimy ,zmieni sie rowniez swiat wokol nas!!! Kochajmy LUDZI;-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
po chamsku w supermarketach zachowuje sie lubelska wieś przesadzona z wólek na LSM i inne wsiowe przysiólki , ludzi kulturalni z szacunkiem podchodzą do KAŻDEGO człowieka w przecdiwieństwie do buców i buraków
Artykuł opisuje sytuację w... Zielonej Górze ;-) Pochodzenie sprawy nie załatwia: znam wielu kulturalnych, miłych ludzi ze wsi. Często są prości, ale porządni, w odróżnieniu od niektórych mieszczuchów z papierkiem wyższej uczelni. Najlepiej podsumowuje to ~Slawek W.~ Dzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby dziennik nie miał o czym pisać? Odświeżany artykuł słowo w słowo z ubiegłego roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek W. napisał:
Szanowny Panie, nie widzę (chociaż rozumiem) powodu do rozżalenia. My jesteśmy narodem niedouczonych i chamskich deb***i z wielka trudnością do szanowania samych siebie. Brak zaś szacunku do siebie odzwierciedla się w braku szacunku do innego człowieka!!!! Przecież każdy Polak, a szczególnie ten prawdziwy zna się na wszystkim, jest najmądrzejszy, najlepszy i najpracowitszy a tylko Żydzi, Niemcy i Ruscy rzucają nam kłody pod nogi! Każdego dnia spotykamy na swojej drodze życia samych inteligentów...chociaż moja śp. babcia zawsze twierdziła, ze „inteligencja zaczyna się dopiero w trzecim pokoleniu osób wykształconych, a wszystko przed...jest jedynie wykształconym chamstwem”
a ty niby kto taki....? ze do prawdziwych Polakow deb***e wykrzykujesz? narod byl pod butem zaborcow i okupantow przez trzysta lat i teraz dopiero mial dwa lata na siebie, aby zrozumiec i uszanowac nasza piekna i bohaterska historie. to nie Polacy obrazaja kasjerow, ale wlasnie takie Tuskowe tumany, jak ty. jakim sposobem uzyskales wyksztalcenie, jesli masz juz trzy pokolenia z rzedu w rodzinie? komunisci tylko mogli ksztalcic swoje potomstwo, co teraz na pasku PO opluwa najwieksze wartosci narodowej identyfikacji. normaalni ludzie ciezko orali i stali przy warsztatach pracy, aby przezyc. teraz podnosicie glowy, a gdzie byliscie, jak Solidarnosc tak bardzio obecnie oszukana walczyla o ...wlasnie prawdziwa i pozbawiona Zydow i innych Polske? chamy i to wyksztalcone to wy jestescie, bo nawet naszego przezydenta nie umieliscie uszanowac, az doszlo do zamachu na jego zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłem zakupy w Leclercu przy ul. Turystycznej, panie w kasie były nie miłe. Gorzej w obsłudze klienta , tam dopiero to nieuki pracują , a jakie pyskate. Nie wspomnę o paletowych chłopakach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z moich obserwacji wynika, że największe chamy mieszkają w zachodniej Polsce. Artykuł potwierdza to, co ja już doświadczyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasjeremmmmmmm łooo człowieku na kelnerstwie sobie popracuj:) w lokalach to się ludzie dopiero potrafią wyżyć na człowieku.... no ale niestety taka praca a jak sobie raz pozwolimy to później będą nas gnoić cały czas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość biedronka: Pani kasjerka rzuca torebkami cukru tak, że ten się wysypuje. Któregoś razu kasjerka usiłowała mi wmówić że moja tzw torbę ekologiczną ukradłam , a ja musiałam sie tłumacyzć że nie jestem złodziejką, bo torbę kupiłam, czego dowodem jest przekreślony kod kreskowy. Eh kasjerzy też nie są święci. Nie traktują klienta jak człowieka. Walą na kupę zakupy kilku klientów, nie wiem może płacą im w systmeie akordowym. Za granicą kasjerzy są bardzo mili, zawsze czekają aż klient zapakuje swoje zakupy i dopiero wtedy kasuja następnego. Nie rzucają jajkami jak u nas w Polsce a i jeszcze sprawdzą czy któreś nie jest uszkodzone a w razie co wymieniają uszkodozny towar. I jeszcze coś na co kasjerzy nie mają wpływu: Reszta- nigdy nie maja i zawsze są winni grosika. Za granicą nie do pomyślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomasz napisał:
z moich obserwacji wynika, że największe chamy mieszkają w zachodniej Polsce. Artykuł potwierdza to, co ja już doświadczyłem.
łojojoj. a na wschodzie to wszyscy kulturalni, mili, sympatyczni, uśmiechnięci. Tylko ten zły zachód Was wykorzystuje, na Was żeruje, podpala samochody (ileż to w przeciągu 9 dni spaliło się w Lublinie samochodów - ul. Osmolicka,os. Łęgi), okrada (ul. Hipoteczna b.tydz.)... Żróbcie coś sami zamiast skamleć. Zresztą taka chołota to idealny elektorat dla PiSu (co wychodzi w wyborach). Człowieku, zastanów się, oczym ty mówisz !!! Większego chamstwa i prostactwa jak ze wschodniej Polski to w kraju nie ma. Jak widzę jakiegoś prostaka/buraka to bez pytania wiem że to LUBELAK !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to jestem zawsze mila a juz szczegolnie, kirdy widze, ze kasjer ledwo widzi na oczy ze zmeczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuk napisał:
a ty niby kto taki....? ze do prawdziwych Polakow deb***e wykrzykujesz? narod byl pod butem zaborcow i okupantow przez trzysta lat i teraz dopiero mial dwa lata na siebie, aby zrozumiec i uszanowac nasza piekna i bohaterska historie. to nie Polacy obrazaja kasjerow, ale wlasnie takie Tuskowe tumany, jak ty. jakim sposobem uzyskales wyksztalcenie, jesli masz juz trzy pokolenia z rzedu w rodzinie? komunisci tylko mogli ksztalcic swoje potomstwo, co teraz na pasku PO opluwa najwieksze wartosci narodowej identyfikacji. normaalni ludzie ciezko orali i stali przy warsztatach pracy, aby przezyc. teraz podnosicie glowy, a gdzie byliscie, jak Solidarnosc tak bardzio obecnie oszukana walczyla o ...wlasnie prawdziwa i pozbawiona Zydow i innych Polske? chamy i to wyksztalcone to wy jestescie, bo nawet naszego przezydenta nie umieliscie uszanowac, az doszlo do zamachu na jego zycie.
wskazanie medyczne proszę dać sie zaprowadzic na badanie psychiatryczne --jak również czy to nie są objawy zboczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pancio napisał:
skoro sprzedajesz w sklepie i nie potrafisz robic niczego innego, to jesteś deb***em !
TY PEWNIE JESZCZE UCZYSZ SIĘ W GIMNAZJUM LUB NIE DAJ BOŻE STUDIUJESZ ZA MAMUSINE PIENIĄŻKI (BO NA DZIENNE JESTEŚ ZA GŁUPI) NA KIERUNKU O KTÓRYM NIE MASZ ZIELONEGO POJĘCIA, TYLKO DLA "PAPIERKA" TAKŻE UWAŻAJ , BO MOŻESZ SKOŃCZYĆ TAKŻE W SUPERMARKECIE NA KASIE ALE RACZEJ I TAM deb***I NIE PRZYJMUJĄ!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Robiłem zakupy w Leclercu przy ul. Turystycznej, panie w kasie były nie miłe. Gorzej w obsłudze klienta , tam dopiero to nieuki pracują , a jakie pyskate. Nie wspomnę o paletowych chłopakach...
a ty jaki byłeś- miły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiotów nigdy nie brakuje bez względu na wykształcenie, lub pochodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...