Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PRAWDZIWA CNOTA KRYTYK SIĘ NIE BOI. REDAKTORZY, DZIENNIKARZE... PIERWSI UDERZCIE SIĘ W PIERSI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka błędów brakuje: - sprawiedliwe sądy - uczciwy polityk i kilka zwrotów też bym dopisał: Lekarz: dziękuję, nie przyjmuję kopert. Adwokat: Przegrałem sprawę, więc oddaję pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarobki nauczycieli podstawówek w gminie Siemień - 24wspolnota.pl/pl/parczew/wydarzenia/57786/Zarobki-nauczycieli-podstaw%F3wek-w-gminie-Siemie?.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe... zastanawiam się czemu redaktor w nagłówku umieścił akurat takie a nie inne błędy... a tak poza tym to az mi niedobrze, nie doczytałam do końca, rzygać się chce ... poza tym powinniście zamieścić prawidlowe formy, niech się ludziom te prawidłowe opatrzą, to może ktoś czegos się przy okazji nauczy i zacznie pisac inaczej. Najgorsze jest to, że te błędy świadczą o tym, że ludzie nie czytają. Nie czytają książek. Wcale. Jeju. Jestem zażenowana i w ogóle nie wiem gdzie ja żyję. Falski się w grobie przewraca. Chyba czas na jakis systemowy narodowy program zwalczania analfabetyzmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagminne jest błędne używanie końcówek z "ą" oraz "om", na przykład : zamiast " tym kierowcom" pojawia się "tym kierowcą" albo zamiast "oni kupią" pojawia się "oni kupiom". To tylko nieliczne przykłady, niestety jeżeli zamiast lekcji ortografii uczy się bzdurnych interpretacji wierszy, to taki jest oto efekt. Ewentualnie zamiast kolejnych godzin religii wprowadzić lekcje tylko i wyłącznie ortografii i gramatyki. I ukrócić, proceder wyrabiania "świstków" o dyslekcji zwalniajacych rzekomo z bezbłędnego pisania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka błędów brakuje: - sprawiedliwe sądy - uczciwy polityk i kilka zwrotów też bym dopisał: Lekarz: dziękuję, nie przyjmuję kopert. Adwokat: Przegrałem sprawę, więc oddaję pieniądze.
ja bym dopisał "uczciwy, bezinteresowny jak Polak "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak i zapewne patriota: dyslekcji - dysleksji tylko i wyłącznie - to pleonazm, niestety bardzo popularny I ukrócić, proceder - zbędny przecinek trafny komentarz, ale błędy robimy chyba wszyscy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Premier Kaczyński jest wykształconym człowiekiem - doktor nauk prawniczych. Jeżeli on mówi: naszom władzom, zrobiom, bendom, pójćmy, dwajścia, sprawiedliwoścjom, itp, to znaczy że trzeba tak mówić i tak pisać. Bo Pan Premier Kaczyński jest dla nas, dla Polaków wzorem. I dlatego tak piszemy i tak mówimy w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, czekam na komentarz pismaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pżez osiem lat nic śta nie zrobiili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Premier Kaczyński jest wykształconym człowiekiem - doktor nauk prawniczych. Jeżeli on mówi: naszom władzom, zrobiom, bendom, pójćmy, dwajścia, sprawiedliwoścjom, itp, to znaczy że trzeba tak mówić i tak pisać. Bo Pan Premier Kaczyński jest dla nas, dla Polaków wzorem. I dlatego tak piszemy i tak mówimy w szkole.
On jeszcza włancza i wyłancza :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ogóle a nie wogóle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprościć język polski, a nie. Wywalić rz, ch, ó. W mowie różnicy nie ma czy powiemy żaba czy rzaba, a w tekście widać co się piszę. Nigdy nie pojmę tego czemu Polacy się tak nienawidzą i utrudniają życie na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprościć język polski, a nie. Wywalić rz, ch, ó. W mowie różnicy nie ma czy powiemy żaba czy rzaba, a w tekście widać co się piszę. Nigdy nie pojmę tego czemu Polacy się tak nienawidzą i utrudniają życie na każdym kroku.
Jasne. Świetny pomysł wysuwany co jakiś czas przez kolejnego nieuka. Weź się za słownik ortograficzny, a nie będziesz polszczyznę reformował. Widać, co wychodzi z reform nieuków i ignorantów, którzy się dorwali do władzy. Gdybyś nie załapał, to o PiSie piszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...