Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z jedynkami do następnej klasy?

Utworzony przez Gość, 20 maja 2010 r. o 11:33
Pomysł zupełnie nietrafiony, bo jak sobie poradzi z nowym materiałem w następnej klasie uczeń który nie opanował go w poprzedniej klasie? Z roku na rok jest coraz trudniej i trzeba mieć podstawy. Takie pomysły działają tylko na niekorzyść uczniów i niepotrzebnie obniżają i tak już osłabiony poziom nauczania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż jeszcze moja ulubiona koalicja wymyśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gool napisał:
Cóż jeszcze moja ulubiona koalicja wymyśli?
Nie wiem której koalicji poza czarną byłoby na rękę wychowywać pokolenie bezmyślnych idiotów słuchających bezkrytycznie wodza i jego popleczników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama własnie wybieram szkołę średnią i mimo, że byłoby łatwiej to uważam ten pomysł za idiotyczny dlaczego uczniowie z olewczym podejsciem do szkoły mogą sobie bezkarnie przechodzić z klasy do klasy jak Ci, którzy sumiennie pracują na to cały rok szkolny, kompletny idiotyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pomysł zupełnie nietrafiony, bo jak sobie poradzi z nowym materiałem w następnej klasie uczeń który nie opanował go w poprzedniej klasie? Z roku na rok jest coraz trudniej i trzeba mieć podstawy. Takie pomysły działają tylko na niekorzyść uczniów i niepotrzebnie obniżają i tak już osłabiony poziom nauczania.
Pomysł dla urzędników ministerialnych trafiony bo prosze przeczytać uważnie tu nie idzie o wiedzę dzieci i młodzieży tu idzie o STATYSTYKI !- to jest straszne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile śmiechu było z Giertycha?... Ale pamiętajmy: zbliżają się wybory i trzeba się POdlizać elektoratowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woźny napisał:
Pomysł dla urzędników ministerialnych trafiony bo prosze przeczytać uważnie tu nie idzie o wiedzę dzieci i młodzieży tu idzie o STATYSTYKI !- to jest straszne !
Dzisiaj to już nie jeden woźny lepiej myśli od urzędników ministerialnych .Do czego to wszystko zmierza-chyba do analfabetyzmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba chodzi o wykształcenie idiotów. Obecny poziom nauczania jest denny, a te wszystkie kolejne zmiany tylko go zaniżają. Może zatem w ogóle zlikwidować oceny?! Niech każdy kończy szkoły jakie chce bez względu na to czy coś rozumie, czy ma coś w głowie. Polska to kraj absurdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zapytam skąd i KTO stoi za takim pomysłem bo wciskanie że Ministerstwo to błąd piszącego dlatego my czytelnicy domagamy się o wskazanie tego wyjątkowo rozgarniętego inaczej człowieka a na pewno będziemy wdzięczni bo ja na ten przykład takiego nie-rozgarniętego chciałbym poznać by wiedzieć na kogo idą moje podatki i jak są marnowane przy aprobacie premiera Tuska !. Choć z drugiej strony jestem usatysfakcjonowany bo jeszcze tylko kilka takich idiotyzmów i dotrze to do narodu kto stara się dojść do władzy i czym to nam grozi bo że uwstecznieniem to pewne tylko czyją nasze dzieci staną się siłą roboczą bo zdania mogą być podzielone ??? A idzie to w tym -dobrym dla pewnych grup kierunku !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słuszny pomysł . Zeby być wykładowcą chemii w markecie wcale nie jest potrzebna matura. Ale można napisac w CV wykształcenie średnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i tak ostro. Jak zrobi maturę i zapisze się na studia, zwłaszcza prywatne, to nic nie będzie się musiało uczyć. Piątki będą wstawiać za frajer nawet nie pytając. A potem dostanie inżyniera lub magistra nie mając pojęcia o swoim fachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie zniknęły komentarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to mozna jeszcze bardziej uprościć, od razu po porodzie wręczyć świadectwo maturalne i dyplom szkoły wyższej, dzieciak zaoszczędzi 25 lat życia. A tak na poważnie to przecież teraz więcej zarabiają absolwenci zlikwidowanych już zawodówek niz ludzie z maturą i dyplomem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...