Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
BRAWO Świdnik!!! Panie burmistrzu kopara mi opadła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO Świdnik!!! Panie burmistrzu kopara mi opadła!
 Firma przenosi się do Świdnika tylko dlatego, że jej oddział przy ul. Krochmalnej znajduje się w miejscu przeznaczonym pod obiekty towarzyszące nowemu dworcowi metropolitalnemu. Te peany pochwalne na cześć burmistrza Świdnika to bym sobie jednak darował, bo wyglądają groteskowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ja dopiszę ze DB SHENKER w Świdniku jest dużym sukcesem nowego prezesa portu lotniczego Lublin bo firma zapewne będzie korzystać z lotniska ( transport ładunków drogą powietrzną ) może będzie to krok w stronę uruchomienia CARGO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie Trolle nic im się wiecznie nie podoba wybory prezydenckie sfałszowane przez was gnidy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tereny SAG są własnością prywatną" Ciekawe czyja to własność? Burmistrza? Jego żony? Czy jakiegoś kolegi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiory na smietnik historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...