Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za niska cena skupu wiśni. Sadownicy wstrzymują zbiory

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2016 r. o 18:49 Powrót do artykułu
na złość Putinowi zjedzmy wszystkie wiśnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem producentem wiśni z powiatu radzyńskiego. Popieram wstrzymanie zbiorów. Płacąc 50 groszy za zbiór i otrzymując średnio ok. złotówki w sprzedzaży, dopłacam do interesu. Od kilku lat mamy do czynienia ze zmową cenową w zakładach przetwórczych. Powinniśmy ostro reagować na tego typu praktyki. Sadownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana wam dołoży wyborach obiecywali że ceny będą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DALEJ GŁOSOWAĆ ZA DOINĄ ZMIANĄ TO NAWET TEGO NIE BĘDZIECIE MIEĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten problem to nie tylko wisnie Rolnika kazdy dyma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze to samo rolnikowi dać grosze a samemu żyć jak król , c***e z każdym jednakowo postępują czy to truskawka wiśnia aronia czy porzeczka a rolnik i tak sprzeda za grosze bo nie będzie miał z czego chleba kupić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wam krus podwyższyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robili w tamtym roku z jabłkiem embargo jasne a tiry ruskie i tak się tlukly tylko z zagranicznymi rejestracja mi a i tak wszystko szło do Putina ale sadownikom dają marne grosze i później szczycą się że takie Zagłębia malinowe czy sadownicze że takie piękne rejony a rolnik suchy chleb gryzie bo dopłaty to może i dostają duże ale ci co mają dużo Ha a poniżej 10 Ha już tacy bogaci nie są i cala zimę pracują to tu to tam żeby na nawozy i opryski było z nadzieją że kolejny sezon da ceny a za rok znowu dupa bo napychaja się ci co skupują biorą maline na pulpe a później przebierają na extre i z rolnika się śmieją takie realia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak bo ciągle mało to idźcie na etat za najniższą do pracy może będzie wam lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbyś zarabiał złotówkę n godzinę też by ci było mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci co medrkuja o tym jak to niby dobrze tym rolnikom niech sobie zobacza jak żyje przecietny gospodarz i czy to lepsze życie niż to medrkowanie za te wasze najnizsze nieroby, tu chlop nie przepierdzi jak wy bo nie zbierze nic bez uczciwej pracy, a wy tylko narzekacie na forach prostaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile wynoszą dopłaty, to też zysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, a ile wynosi dopłata do każdego kg wyprodukowanego wiśni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnikowi zawsze mało niech zmieni zajęcie skoro tak się nie opłaca praca umysłowa też jest ciężka praca wiec niech niegadaja ze tylko ten się orobi co kilogramy dzwiga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bidactwa wiecznie im malo. Nie maja na opryski to niech nie opryskuja, zdrowiej będzie. Jakto jest że pracujacych w mieście nie stać na parę metrów mieszkania a rolnicy budują wielkie domy sobie i dzieciom. Jak ja zechce nowy samochód to ni Państwo czy UE nie dopłaci do niego 80% ceny a chamy kupują traktory za 300 czy 500tyś. Dopłat i ropy w gratisie nie liczę. I na każdej posesji passeratti stoi, a dla dzieci koniecznie audi a4 i koniecznie w nowej budzie. I tylko pies biedny na łańcuchu i bez wody. No więc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sadownicy najpierw ludzi których zatrudniają do zbiorów ubezpieczą i dadzą umowy. Na czarno zatrudniają , nie odprowadzają podatków . Nie wiem dlaczego urząd skarbowy i inspekcja pracy się tym nie zajmie. Wystarczy pojeździć po sadach i sprawdzić czy ludzie legalnie są zatrudniani do zbioru .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też pracuję ponizej kosztów tylko mój pracodawca ma to gdzieś bo najniższą krajową placi. Jeszcze jak by mieli ograniczenia w pracy co do alkoholizowania się to i średnia życia na wsi by wzrosła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na straganiku wśnie są po 5zł? WTF
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz zostać rolnikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Non problem,. Niech rolnik otworzy stragan na mieście i sprzedaje po 5 zł. Wiśnie pójdą jak ciepłe bułeczki. Tylko czy rolnikowi chce się obecnie to robić, jak co miesiąc lecą mu dopłaty i 500+ do kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...