Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabił partnerkę i 3-letniego syna. Dożywocie dla Artura K.

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 grudnia 2019 r. o 17:20 Powrót do artykułu
Ciekawe kiedy pierwsza przepustka? Przecież tego mordercę po pierwszym zabójstwie wykazano w ciągu roku ponad 90 razy.... Wolne sądy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej nie musi tyrać na emeryturę. Teraz będzie miał wszystko gratis :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja mam teraz żywić tego potwora?!Do roboty w kajdankach go posłać jak w Ameryce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że ta szmate co dziecko udusila surowo ukaraja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwszym zabójstwie ile siedział ? 7 lat ? niezawisłe sądy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby sprawiedliwości stało się zadość śmiecia powinno się spalić mam nadzieję że znajdą się sprawiedliwi w celi którzy zajmą się nim odpowiednio, a co na to jego rodzice rodzeństwo??? W końcu te same geny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając komentarze można się załamać - za łagodnie źle, odpowiednio surowo też niedobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w Polsce nie ma kary śmierci? Ten gość zabił już drugą kobietę..... i co? I nic. Teraz będzieta go karmić w więzieniu za nasze pieniądze - tego CHWASTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...