Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Który to juz artykuł o państwie C. Mam tego dosyć. Jak nie górki, to hades. No i pan dyrektor K.musi się wypowiadać, lepiej by syna pilnował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie smakosz ile można już w koło Wojtek z tym namolnym zachwalaniem >Szeroka to była kiedyś dawno temu przed państwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również mam dosyć wszechobecnej reklamy państwa cwelinow. Co to w ogóle za nazwisko, na temat restauracji nie będę sie wypowiadał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwalimy cwaliny - nowe hasło pana red. W.S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KTO ICH PROWADZIŁ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli nie żydzi tylko pra pra pra francuzy pra pra pra No i polskie eleganckie nazwisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrum kultury kategorii III.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bar hades - szeroka bo restauracją tego nazwać nie można to kompletny brak szacunku dla klienta indywidualnego. W zeszłym roku przyjechaliśmy do Lublina z Krakowa załatwić parę spraw i pomiędzy jednym a drugim spotkaniem postanowiliśmy zjeść obiad w Barze hades - szeroka - pamiętałem o tym lokalu jeszcze z czasów kiedy mieszkałem w Lublinie. Zasiedliśmy na tarasie i kelnerka poinformowała nas że ze względu na wycieczkę szkolną której akurat wydawano obiad nasze zamówienie może być zrealizowane dopiero za 20 minut. Niestety po 20 minutach dostaliśmy dopiero coś do picia wraz z informacją że obsługa naszego zamówienia może przesunąć się o kolejne 20 minut . W końcu po ponad godzinie i kilkukrotnych ponagleniach wyszliśmy z tego lokalu głodni , żli i prawie spóżnieni na następne spotkanie. Wróciliśmy oczywiście na stare miasto na obiado - kolację , do normalnego lokalu z normalna obsługą. Już nigdy więcej Baru hades - szeroka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Turysta - restauracja to nie fast food. Skoro nie zapłaciliście za zamówienie to zwyczajnie okradliście właścicieli. Nie potrafisz zrozumieć, że kuchnia nie była w stanie przygotować tak szybko posiłków? Wg prawa możesz żądać zwrotu kasy za posiłek jeśli czekałeś na niego 4 godziny. Restauracja to nie fast food krakusie centusiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogut teraz ba antybiotykach i paszy zs sterydami to już ni jak do przepisu z czasów ludwika słońce nie nadaje się Dziękuję nie zjem tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W barze cwalina jest wielka melina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam- jeszcze jedna z żydowskiej służby - skażona klimatem Bramy Grodzkiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Cwalina był moim wychowawcą w internacie Elektronika na Wojciechowskiej. Super gość. Złego słowa o nim nie powiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustalmy jedno. Hades Szeroka upada. Hades z CK był super ale ma już swoje lata świetności dawno za sobą. Hades Szeroka w zasadzie niczym nie zachwyca. Blado wygląda z ofertą na tle innych pubów czy restauracji na Starym Mieście. To są fakty. Być może Pan Sulisz napisał ten tekst bo właściciele Hades Szeroka to jego znajomi od dawien dawna. Sam artykuł w zasadzie o niczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i teraz autor ma wyżywienie w hades za darmo.  W.S tak się ustawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu odpowiadający @ turyście trzeba czytać ze zrozumieniem . Po pierwsze nie jestem krakusem - centusiem tylko Lublinianinem , po drugie nikogo nie okradłem , a zapłacić nie miałem za co bo posiłku nam po prostu nie podano , a po trzecie jeżeli bar hades - szeroka ma problem z jednoczesną obsługą wycieczki i klientów indywidualnych to oznacza że mają być może problem z ilością pracowników, po czwarte nikt nie będzie czekał na posiłek 4 godzin - to jakiś absurd , w restauracji do której udaliśmy się później podano nam obiado - kolację w ciągu 20 minut od zamówienia i była to normalna restauracja nie fast food. Wstyd dla baru hades - szeroka jest tym większy że byłem wtedy w Lublinie z dwoma rodowitymi Krakowiakami którym przy okazji chciałem pokazać trochę Lublina. Poza tym nie usłyszeliśmy nawet słowa przepraszam - wstyd po prostu -wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe od czego pochodzi nazwisko CWELINA....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety jakości jedzenia tam serwowanego praprzodek kuchmistrz by się mocnom wstydził, czystości także, szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że od tego samego co CwAlina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...