Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zadyma w Warszawie w trakcie Marszu Niepodległości (zdjęcia)

Utworzony przez ja, 11 listopada 2011 r. o 18:19
Pojeb... buraki i deb***e!!! policja powinna mieć prawo spałować łachudry może nabrali by rozumu a nie demolować wszystko co stoi na drodze i narażać cudze życie na swoje widzi mi się. Jak ktoś mógł urodzić i wychować takiego imbecyla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Marian Kowalski (ONR) jako rzecznik zapewniający o swojej dobrej woli :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wiadomo,że byli to goście krytyki politycznej z Niemiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bydło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdelegazizować TVN czyli WSI TV Bóg Honor i Ojczyzna to wg nich agresja i faszyzm. Won do Izraela manipulanci z TVN!!!! https://www.youtube.com/watch?v=rFGxwUe6KD8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY KTOŚ TAM WIDZIAŁ BOLKA I CHOCIAŻ KAWAŁEK MURU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyż dzieci tej hołoty która pozmieniała nazwiska i przyszła na bagnetach czerwonej armii pozwolą na patriotyzm w naszej ojczyżnie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpiękniejszy widok w takie święta wóz bolszewickiej tvn spalony super ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
22 napisał:
Najpiękniejszy widok w takie święta wóz bolszewickiej tvn spalony super ! ! !
Nie bolszewikow tylko pejsiastych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b napisał:
bydło...
bydło? bydłem to możesz być Ty!!! Każdy ma inne poglądy i je szanuj. Ciesz się, że Ty nie oberwałeś. Osobiście mnie tam nie było, ale bydłem nazywać ludzi.. to zadam pytanie- Jak Ciebie wychowali Twoi opiekunowie? Zero kultury!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
media skupily sie na walce sprowokowanej przez policje.tak,sprowokowanej.marsz zgromadzil ok 25 tys ludzi.media staraly sie to pomijac.bolszewia jak zwykle probowala przeszkadzac.mizernie.bojowe artykuly w gazecie wyborczej i newsweek zapowiadaly pogrom patriotow i jednoczesnie podjudzaly.szacunek dla tych co byli.za rok 125 tys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b napisał:
bydło...
zgromadzilo sie na tzw kolorowej niepodleglej czy teczowej.zboki,komuchy itp=bydlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Pojeb... buraki i deb***e!!! policja powinna mieć prawo spałować łachudry może nabrali by rozumu a nie demolować wszystko co stoi na drodze i narażać cudze życie na swoje widzi mi się. Jak ktoś mógł urodzić i wychować takiego imbecyla.
byles?widziale?gas bajere.dziesiatki filmow na youtube pokazujacych prowokacje glin.usuwaja ale pojawiaja sie inne.w Wawie dymili gornicy ,stoczniowcy i pogadali i koniec.tu wielka afera mimo strat wiekszych.wladza sie boi.lud zaczyna w koncu ogarniac ze caly czs po dyma ich.po ile benzyna???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artur napisał:
byles?widziale?gas bajere.dziesiatki filmow na youtube pokazujacych prowokacje glin.usuwaja ale pojawiaja sie inne.w Wawie dymili gornicy ,stoczniowcy i pogadali i koniec.tu wielka afera mimo strat wiekszych.wladza sie boi.lud zaczyna w koncu ogarniac ze caly czs po dyma ich.po ile benzyna???
Zadyma jak każda od dziesięcioleci, standard [media]http://www.youtube.com/watch?v=_Qxy40ejezE&feature=share[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Zadyma jak każda od dziesięcioleci, standard [media]http://www.youtube.com/watch?v=_Qxy40ejezE&feature=share[/media]
DOŻYNANIE WATAH wg.znanego naszego klasyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...