Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginął jeden z najbogatszych Polaków? Trwają poszukiwania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 sierpnia 2019 r. o 21:37 Powrót do artykułu
Mój stary też zaginął wyszedł po fajki do kiosku i do tej pory nie wrócił. A było to 14 lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KO.mary strasznie rypią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak chciał podupczyć na jachcie. W końcu kto bogatemu zabroni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On jest tylko pasierbem jednego z najbogatszych Polaków...nie ma dostępu do majątku ojczyma...tytuł mylący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja siostra wyszła dwa dni temu i jej nie ma. Sąsiad ją rypie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=HdbCZoHhztQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrała gościa woda, na dno poszedł jak kłoda, na zawsze się pogrążył, bo ratownik nie zdążył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszko zamów karetkę. Ja zamówiłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"spaść z motorówki" autor tych wypocin musiał chyba spaść na mózg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"JAK ZOSTANĘ POLITYKIEM TO NAPLUJCIE MI W RYJ i MÓWCIE DO MNIE SZMAT0" - PAWEŁ QKIZ przed wyborami 2015
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie nie wypłynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie a gdzie odrobina współczucia . Zaginął człowiek . Została matka ojczym siostra i żona . Gdyby to spotkało Ciebie. Gdzie Miłość bliźniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny glonojad co ohajtał się dla kasy, gdybym ja miał na codzień po przebudzeniu obok siebie takie koszmarne wary z krostami zamiast biustu to pewnie też bym wypadł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie a gdzie odrobina współczucia . Zaginął człowiek . Została matka ojczym siostra i żona . Gdyby to spotkało Ciebie. Gdzie Miłość  bliźniego
 39 letni facet pływa w nocy z 27 letnią aktoreczką, która grała jakieś ogony w serialach i zasłynęła z scen rozbieranych... Daj  spokój raczej tam poezji Szymborskiej nie analizowali. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są żarty. Trochę współczucia dla bliskich . To co o was myślę to jest w głowie i nie chce publicznie tego komentować. ŻALLL WAS !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda faceta kim by nie był. On akurat wyprodukował bardzo dobre filmy „Bogowie”, „Wisłocka”. Nie był nikim kontrowersyjnym. Można nie przepadć za żoną ale to dla niej tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady z tym pseudo żalem i wspołczuciem....  żałowała myszka żółwia że w skorupce siedział...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie a gdzie odrobina współczucia . Zaginął człowiek . Została matka ojczym siostra i żona . Gdyby to spotkało Ciebie. Gdzie Miłość  bliźniego
39 letni facet pływa w nocy z 27 letnią aktoreczką, która grała jakieś ogony w serialach i zasłynęła z scen rozbieranych... Daj  spokój raczej tam poezji Szymborskiej nie analizowali.
 Aktoreczka? Gdzie indziej podają, że to siostra....Puści i bezmyślni są ci luksusowcy, ale może, pijany, wydostał się na brzeg i gdzieś się błąka., albo ukrywa, ze strachu że kobieta nie żyje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ona, dlaczego pomocy natychmiast nie wezwała? W takim szoku, że rozum odebrało? Podobno całkiem trzeźwa i nic jej nie jest. Qrde, o życie gościa chodziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoszenie, że motorówka pływa i hałasuje, po przybyciu policji silniki wyłączone. Po jakim czasie policja przybyła? Ktoś wyłączył silniki czy same zgasły? Mam nadzieję, że ląd też przeszukują, może jednak wyszedł z wody i jest gdzieś np w krzakach. Kasa, zabawa i alkohol.. współczuję rodzinie, co teraz przeżywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...