Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakaz handlu 2018. W które niedziele nie będzie można robić zakupów?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2018 r. o 10:45 Powrót do artykułu
znowu coś te piżdzielce wymyślają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ameryki nie odkryto. W Niemczech wolna niedziela to norma. Tam nawet nikt nie umyje auta w ten dzień. Jest ustawowy zakaz mycia auta w niedzielę. Wreszcie wraca cywilizacja do kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w SB ,jestem w PiS,a wy możecie mnie cmoknąć w zwis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cywilizacja azjatycka trzeba dodać ty kretynie pisowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w kościółkach będzie można gazetki sprzedawać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Czekamy na całkowity zakaz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cy ja panie kupie scypki na odpuście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my z Jasnej Góry bedziemy mogli handlować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech zrobią zakaz pracy w niedziele i święta firmom korporacyjnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*ewstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my z Torunia od Lucyfera, to co z nami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak ksiądz w niedzilę odprawia msze w jakiejś intencji, za którą ma płacone to dobrze,  powinny być za darmo, nawet wielkie święta boze narodzenei albo wielkanoc odprawia też msze za które ma zapłacone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ameryki nie odkryto. W Niemczech wolna niedziela to norma. Tam nawet nikt nie umyje auta w ten dzień. Jest ustawowy zakaz mycia auta w niedzielę. Wreszcie wraca cywilizacja do kraju.
 bo w niemczech więcej zarabiają i ich stać na tygodniu kupić, a ja jak w sobotę w nocy pracuję zabawiając chłopów to dopiero w niedzielę mogę te pieniądze wydać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy mnie skowyt koderastów. Im głośniej skowyczą, tym więcej pożytku dla Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skowyt to tu jest ale pisowski jedynie. Udało sie jest dobra zmiana, powiedział osioł ściskając barana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy***e na to mam, zakupy zrobię kiedy zechce po to jest dzień wolny i żaden kler nie będzie mi mówił co mam robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ten skowyt POpaprańców,szKODników,Nowośmiesznej i UBywateli PRL? Przecież w ich ojczyźnie Niemczech obowiązuje niemal całokowity zakaz hadlu w niedziele. Tam im to nie przeszkadza. A u nas mniej restrykcyjny niż w Niemczech zakaz już tak. Ale czego sie po nich spodziewać,wszak z logiką u nich bardzo cienko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Byłem w SB ,jestem w PiS,a wy możecie mnie cmoknąć w zwis.
 Przestań się już powtarzać,bo jest to żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pocieszycielka zbawionych napisał:
undefined napisał:
Ameryki nie odkryto. W Niemczech wolna niedziela to norma. Tam nawet nikt nie umyje auta w ten dzień. Jest ustawowy zakaz mycia auta w niedzielę. Wreszcie wraca cywilizacja do kraju.
bo w niemczech więcej zarabiają i ich stać na tygodniu kupić, a ja jak w sobotę w nocy pracuję zabawiając chłopów to dopiero w niedzielę mogę te pieniądze wydać
Jak ci nie pasuje obecna praca to zamiast narzekać i ubolewać nad samą sobą zmień ją. Obecne najniższe bezrobocie od wielu lat sprawia,że to pracodawcy szukają pracowników,a nie odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawać się zarazie pisowskiej Lublin, nie dawać. Polska A trzyma za was kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...