Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakaz handlu 2018. W które niedziele nie będzie można robić zakupów?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2018 r. o 10:45 Powrót do artykułu
Hah trzymaj lepiej kciuki za siebie żeby Cię twoja kochana lewica i zachód bardzo nie przeorali poraz enty :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie nie dziwie się ze Was tak boli ten zakaz, bo co wam więcej pozostanie w niedziele? Przecież wasza jedyna niedzielna rozrywka to zrobić zakupy za 500+ (które i tak krytykujecie ale do kieszeni wsadzacie) w galerii. Możecie jeszcze pójść na kolejny marsz kodu i głosić ze 'bronicie demokracji' jednocześnie podwazajac DEMOKRATYCZNE WYBORY hahaha. A mówią ze PIS to ciemnogrod, daleko wam do tego ciemnogrodu, tanczcie dalej jak wam Europa gra, tylko ze juz niedługo muzyke słyszeć będziecie bo to co lewactwo sprzedało Europie nie wystarczy już na długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MY ŻYDZI CHCEMY WOLNYEGO W SOBOTĘ, TO JEST ŚWIĘTO DLA NAS CZY POPRZE NAS NASZA SIOSTRA W WIERZE  Agata Kornhauser-Duda ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po wuj nam dają 500+ jak nie będziemy mogli je w niedzielę wydać na zakupach, popieprzyło  ich czy co, całkiem postradali zmysły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ameryki nie odkryto. W Niemczech wolna niedziela to norma. Tam nawet nikt nie umyje auta w ten dzień. Jest ustawowy zakaz mycia auta w niedzielę. Wreszcie wraca cywilizacja do kraju.
 taa, idą niemcy do kościołą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zakaz handlu w niedzielę to swietny pomysl niedziela jest dla rodziny a rodzice dla dzieci przez pracę w niedzielę nikt sie nie wzbogaci  chyba ze pracodawca bo stawki za niedzielę sa za niskie
 no więc rodzinnie udajemy się do kościoła ( głosowanie ) Felicity. i jest rodzinnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe Pani Magdo w Którym to Lidlu jest tak dobrze? To zacznę tam prace bo obecnie tez pracuje w tej sieci :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote=undefined] undefined  napisał: Byłem w SB ,jestem w PiS,a wy możecie mnie cmoknąć w zwis.[/quote]  Przestań się już powtarzać,bo jest to żałosne. To takie dziwne że PiS to jedyna partia w Polsce w której władzach są członkowie PZPR i komuchy!?Skoro tak to faktycznie jest to żałosne jak wy pisowskie komuchy się kamuflujecie a i tak was widać.Won z komuchami pisowcami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to przenieś do niemiec {ale blisko granicy}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w tych wyborach pokazywać jak i tak Ci co byli to będą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A cy ja panie kupie scypki na odpuście?
 Zapewne odpustów nie dotyczy. Bo to kościelny handel, to może być. Tylko jak te kapitalisty z zachodu chcą handlować, to tym zakażą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
24 lutego to sobota...dobrze wiedzieć, że sklepy będą otwarte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kokos... właściciele sklepów, jak i straganów mogą pracować w niedzielę. Czy lemingi wreszcie nauczą się czytać ze zrozumieniem? W Niemczech małe sklepiki funkcjonują, ale... albo wlaściciel, albo jego dzieciak stoi za ladą. Zacznijcie lemingi podróżować zagranicę. Proponuję Kanadę... jest szansa, że nie zarobią na powrót ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEBILE wywalczyli wolne niedziele. Nie minie rok, i będą demonstracje za przywróceniem pracy w niedziele!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Handlowcy mogą władzy podziękować,bo dzięki takiemu rozwiązaniu,sprzedadzą więcej towaru,pomniejszą swoje koszta i będą mieć dzień wolny! Ale to trzeba głupców z solidarności ,by coś takiego wymyśleć! Oczywista kler odfajkuje swój sukces.Obywatel ?Będzie spał,nie będzie kupował i nie pójdzie do kościoła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATOLOGIA - zabraniać ludziom pracować w Niedziele TA REFORMA TO PATOLOGIA. Ja jestem inżynierem w prywatnej firmie a moja żona pracuje w Biedronce i jesteśmy bardo zadowolenie z pracujących Niedziel!!! Dzięki pracującym Niedzielom mamy elastyczność pracy w różne dni tygodnia (bardzo pasuje nam to że żona ma ok. trzy dni w tygodniu wolne od pracy idzie w Sobotę oraz Niedzielę. Żona ma na tygodniu kilka dni wolnych i nie musimy tak latać, kombinować aby móc pracować mając małe dzieci. Pis wprowadził kilka fajnych reform ale ta mi się nie podoba (co druga niedziela wolna - zniewolenie), ogranicza ona wolność ludzi do dostępu do pracy. Chcemy oboje pracować ale nie kosztem biegania od 5.30 do 23.30 BARDZO NIE PODOBA SIĘ NAM TEN POMYSŁ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałam dać temu pomysłowi szansę, chociaż byłam bardzo na nie, cóż po miesiącu stwierdzam jedno NIENAWIDZĘ pomysłu wolnych niedziel! dlaczego zmusza się do mnie odpoczynku w niedziele? wybrałam pracę w handlu świadomie, właśnie ze względu na możliwość pracy w weekendy; dzięki temu mogłam pracować na pełen etat i spokojnie kończyć studia (dziennie) a teraz zmusza się do "marnowania czasu" ponieważ ani nie mogę wykorzystać go do wyrobienia godzin, ani na studia ... dlaczego nikt nie pytał o zdanie osoby, które w handlu pracują? dzięki jakże durnemu pomysłowi przymusowego wolnego w niedzielę czeka mnie rezygnacja ze studiów bo albo zostanę bez pracy i nie będę miała za co się utrzymać albo nie będę miała możliwości chodzić na zajęcia ... dziękuję za tai dbanie o kraj ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...