Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakaz palenia obowiązuje, ale mandatów jeszcze nie było

Utworzony przez AniA, 15 listopada 2010 r. o 19:37
Zakaz palenia obowiązuje również uczelnie. Ciekawa jestem tylko czy dotyczy to budynku uczelni czy też np. "terenu" przed samymi drzwiami gdzie np. na UMCS na wydziale ekonomicznym czy prawa i adm. dotąd studenci zbierali się na dymka?? Wie ktoś?? I czy policja ma prawo przyznać mandat na terenie uczelni??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A będzie to tak: Wieczór, stoję sobie za przystaniekiem, 1 metr. o godzinie 01.00 palę paierosa. Nagle zatrzymuje się prewencja, chłopaki wyskakuja i biegną w moją strone. Przecież wiem o co chodzi! daje dyla! Pościg! jeden wiekszy już nie moze ale ten wysoki ciśnie za mną, Stać Policja! Serce wali mi jak młot, lece dalej, Wypluwam płuca1 wszystko od tych fajek pomyślałem... juz nie moge, ale 500 zł...!! między uliczkami miasta, taxówkarze, jakieś nocne niedobitki, i syrena przeszywa cisze miasta... a to pech - płyta chodnikowa, bleba, kolano boli, spodnie podarte, juz siedzi na mnie zdyszny... radiola, komenda. a wszystko to za palenie w mijscu publicznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam się cieszę z tej ustawy - właśnie wczoraj postanowiłem że to dobra okazja żeby rzucić - pomijam fakt że paczka kosztuje już ok 10 zł. Dziś wytrzymałem to i jutro dam radę... i oby jak najdłużej. Pozdrawiam i zachęcam do rzucenia (nawet na jakiś czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A policjanci palą u siebie, kto im będzie sprzedawał mandaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U siebie możesz robić co tylko chcesz.Żadnych ograniczeń. Mandaty-niby za co? Ograniczanie swobód obywatelskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego wypowiadaja sie ludzie tylko nie palacy? kto wzial pod uwage ludzi palacych, dlaczego do piwa w barze mam nie zapalic papierosa niech ludzie nie palacy nie przebywaja w miejscach gdzie papierosy sa palone. mozna bylo tego nie zakazywac tylko nakazac barom pabom itp o wentylowane sale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komendant napisał:
Mandaty-niby za co? Ograniczanie swobód obywatelskich.
A jak ci pierdnę w nos, to powiesz - nic się nie stało... jest ok. Masz swobodę obywatelską, możesz pierdzieć gdzie chcesz? Analogicznie z dymkiem jest... nie każdy ma to ochotę wąchać, a w miejscu publicznym trudno uniknąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
papierosik napisał:
dlaczego wypowiadaja sie ludzie tylko nie palacy? kto wzial pod uwage ludzi palacych, dlaczego do piwa w barze mam nie zapalic papierosa niech ludzie nie palacy nie przebywaja w miejscach gdzie papierosy sa palone. mozna bylo tego nie zakazywac tylko nakazac barom pabom itp o wentylowane sale
Dzisiaj palisz w barze a jutro będziesz chciał się tam swobodnie szprycować. A jak ktoś Ci tego zabroni, to też będziesz krzyczał, że to ograniczenie swobody? Są jakieś normy, a norma to ogół, nie margines.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie ma na co czekać. mandaty powinny być bo ja też pale ale nie lubię tego zapachu na ubraniach polecam wszystkim Palarnie albo jak kto woli Kabiny dla palaczy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...