Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakaz palenia w knajpach i dyskotekach wejdzie już w tym roku?

Utworzony przez klient, 4 stycznia 2010 r. o 16:30
Dobry by byl ten zakaz Denerwuje mnie jak chodze po klubach, kazdy jara, mi ciuchy tym shitem przesiakaja i zamiast pachniec perfumami to wale tym syfem. ZAKAZ na 100% Szlugi są beee ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jednej strony zdrowie ale z drugiej jest to dyskryminowanie palaczy. A to że ktoś nie będzie mógł zapalić w barze to wcale go nie skłoni do rzucenia tylko będzie wychodził przed bar. A biorąc pod uwage nasz klimat to grypy, zapalenia płuc i inne choroby będą nie odłączną częścią wyjścia do baru...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...I BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI,NARESZCIE BĘDZIE MOŻNA PÓJŚĆ DO SPORT-PUBU I OBEJRZEĆ W "NORMALNEJ ATMOSFERZE" MECZ,A CO DO PALENIA NA ZEWNĄTRZ TO ZAWSZE MOŻNA RZUCIĆ JEŻELI KTOŚ SIĘ OBAWIA GRYPY.JESTEM 100% ZAAAAAAAAAAA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze. Palaczom śmierdź a ja już nie chcę śmierdzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka ku...a dyskrymiancja ??? palczy ????? człowieku!!!!!!!!! w tej chwili osoby nie palące są osaczone zewsząd palaczami !!!. Brawo , pierwsza normalna Ustawa. Powinni jeszcze wywalić na bruk palaczy w zakładach pracy, dlaczego my nie palący mamy za nich robotę robić ?? jeden z drugim na papieroska ganiają raz na godzinę co najmniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i racja ,ale ilu z tych POsłów dostosuje się do wprowadzonego przez siebie zakazu - powie jeden z drugim IMMUNITET - prawo jest dla hołoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też się ciesze, narescie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! Moze w koncu te ku..wy z portierni na umcs co nic nie robia tylko placza ze ich zwalniaja nie beda w koncu kopcily gdzie im sie tylko podoba. Barwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgoda ale na dyskotekach tzn na sali tanecznej i rowniez w barku na dyskotece co powinno byc specjalana palarnia Natomiast w barach jedna sal dla palących a druga ogolna lub tez palarnia bo tak sracą klientow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że taki zakaz będzie w końcu nie będą nas truć i nie będziemy śmierdzieć papierosami.Kultury trochę palacze nie jesteście sami na tym świecie palcie w zaciszu swoich domów i nie trujcie innych!!!!! A restauracje nie stracą klientów tylko zyskają!!!!PRECZ Z PAPIEROSAMI!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAREEEESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pod koniec roku? jeszcze rok trzeba sie bedzie meczyc z tym dymem? palacze nie zastanawiaja sie nad tym ze wokol sa inni ludzie ktorzy musza przymusowo wdychac to badziewie. jestem jak najbardziej za. niech sobie pala na swiezym powietrzu to przynajmniej tylko sobie beda wyrzadzac krzywde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że tak grzecznie zapytam... Pojebało o_O???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, szkoda że dopiero pod koniec roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce jak się już coś robi to od razu musi być wylewanie dziecka wraz z kąpielą. Śmieszą mnie te wypociny, że ktoś idzie do pubu i przeszkadza mu dym papierosowy. To po co w ogóle idzie do pubu? Na pamidorową i schabowego z kapustą? Od tego są bary, jadłodajnie, stołówki. Są zresztą lokale beznikotynowe, gdzie można sobie zjeść ciasteczko i wypić herbatkę z cytryną. Wydaje się, że większość tych postów wypisują ludzie, którzy od dawna w żadnym lokalu nie byli, a kieruje nimi zawistna chęć "dowalenia" innym. Pomyślcie tylko o tym, że z akcyzy na wyroby tytoniowe pochodzi znaczna część wpływów do budżetu. Jeżeli znacząco uda się ograniczyć palenie to z czego będą finansowane wasze (i tak nędzne) emeryturki,renty, zapomogi itd. itp. ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~max~ napisał:
W Polsce jak się już coś robi to od razu musi być wylewanie dziecka wraz z kąpielą. Śmieszą mnie te wypociny, że ktoś idzie do pubu i przeszkadza mu dym papierosowy. To po co w ogóle idzie do pubu? Na pamidorową i schabowego z kapustą? Od tego są bary, jadłodajnie, stołówki. Są zresztą lokale beznikotynowe, gdzie można sobie zjeść ciasteczko i wypić herbatkę z cytryną. Wydaje się, że większość tych postów wypisują ludzie, którzy od dawna w żadnym lokalu nie byli, a kieruje nimi zawistna chęć "dowalenia" innym.
No pewnie, bo jak ktoś idzie do pubu, to wyłącznie po to, by uwalić się do nieprzytomności gorzałą, kufel z piwem wykorzystując tylko do gaszenia w nim 10 papierosów na godzinę... Nie każdy jest taki, jak ty. Są ludzie, którzy idą do pubu, by porozmawiać ze znajomymi przy piwku i nie życzą sobie śmierdzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~max~ napisał:
W Polsce jak się już coś robi to od razu musi być wylewanie dziecka wraz z kąpielą. Śmieszą mnie te wypociny, że ktoś idzie do pubu i przeszkadza mu dym papierosowy. To po co w ogóle idzie do pubu? Na pamidorową i schabowego z kapustą? Od tego są bary, jadłodajnie, stołówki. Są zresztą lokale beznikotynowe, gdzie można sobie zjeść ciasteczko i wypić herbatkę z cytryną. Wydaje się, że większość tych postów wypisują ludzie, którzy od dawna w żadnym lokalu nie byli, a kieruje nimi zawistna chęć "dowalenia" innym. Pomyślcie tylko o tym, że z akcyzy na wyroby tytoniowe pochodzi znaczna część wpływów do budżetu. Jeżeli znacząco uda się ograniczyć palenie to z czego będą finansowane wasze (i tak nędzne) emeryturki,renty, zapomogi itd. itp. ???
Ja co weekend chodzę spotykać się ze znajomymi do baru, a tam 80% ludzi pali. Sam nie palę i trudno jest mi wytrzymać w takiej komorze gazowej. Pomyśl, zanim się "uśmiejesz", głąbie jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
por. Borewicz napisał:
Ja co weekend chodzę spotykać się ze znajomymi do baru, a tam 80% ludzi pali. Sam nie palę i trudno jest mi wytrzymać w takiej komorze gazowej. Pomyśl, zanim się "uśmiejesz", głąbie jeden.
Jeżeli 80% ludzi pali, to po wprowadzeniu zakazu będzie o 80% klientów mniej. No dobra, załóżmy że zacznie przychodzić nieco więcej niepalących, ale i tak przyszłość wielu pubów będzie przesądzona. Dasz pracę choćby jednemu pracownikowi zwolnionemu z pracy z powodu tej ustawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~max~ napisał:
Jeżeli 80% ludzi pali, to po wprowadzeniu zakazu będzie o 80% klientów mniej. No dobra, załóżmy że zacznie przychodzić nieco więcej niepalących, ale i tak przyszłość wielu pubów będzie przesądzona. Dasz pracę choćby jednemu pracownikowi zwolnionemu z pracy z powodu tej ustawy?
Przybędzie niepalących klientów, a palaczy nie ubędzie :) po prostu będą musieli wyjść aby zapalić. Wreszcie wolność dla niepalących! Ja często chodzę do pubów na imprezy lub koncerty, na piwo ze znajomymi itp, nie znoszę papierosów, dymu, jednak przecież nie zamknę się sama w jakiejś nieistniejącej w dodatku salce dla niepalących tylko dlatego że nie chcę palić :) jestem przymuszana do wdychania tych oparów jak chcę spędzić czas ze znajomymi/posłuchać muzyki na koncercie. Lepiej dla palaczy nawet będzie z tym zakazem, może sprawi że mniej osób będzie palić. Jak najbardziej jestem na tak! Mam nadzieję że zakaz szybko wejdzie w życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...