Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Weź przestań, dajesz się wkręcić w te polityczno zwiazkowe gierki a im tylko o to chodzi. Zrobić awanturę żeby zyskać poparcie i pokazac że COŚ robią. Wielkie halo, spotkali się z ministrem. Ile już takich spotkań było i co komu daly, poza tym że panowie związkowcy pojechali sobie na wycieczkę zamiast siedzieć na zakładzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje się sporym nadużyciem, prowadzenie swojej własnej wojenki w obronie partykularnych interesów kilku kolesi i przedstawianie tego jako zmasowana obrona Azotów przez "związki zawodowe"!!! Pan Andrzej powinien firmować to wyłącznie jako osoba prywatna, a najdalej jako "Solidarność zakładowa"!!!!
  I tyle w temacie :) Związki bronią związków. Niestety tak jest w wielu branżach. Szkoda że pod takim hasłem, symbolem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli rząd PIS będzie z regionu Lubelskiego robił tz kolonie to ostatni raz wygrają w tym regionie .Wolę głosować na SLD czy PSL oraz PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pelni popieram dzialania PIS najblizszym tygodniu przyniosa lepsze czasy dla ZA po osmiu latach rzadow P O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsze czasy? Czyli? Ty gościu pewnie nawet nie wiesz jakie wyniki ma ta firma teraz. Dla ciebie to pewnie ruina i pislam podniesie zakład ze zgliszczy, masakra takie pisuarowskie trollowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasy są dobre nie ma co zmieniac tylko należy usunąc pracujacych jeszcze tam osoby w wieku emerytalnym blokujących stanowiska kierownicze. Osoby te zmienić młodymi wykształconymi ludzmi. Jak sie patrzy na ta klikę to ..........................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co zmieniać a tym bardziej nikogo nie zwalniać, człowieku weź pomyśl trochę, jak ktoś jest w wieku emerytalnym albo blisko to zaraz na tę emeryturę odejdzie. Jak chcesz tam pracować to rób to normalnie a nie kosztem kogoś... :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..........................................
Czasy są dobre nie ma co zmieniac tylko należy usunąc pracujacych jeszcze tam osoby w wieku emerytalnym blokujących stanowiska kierownicze. Osoby te zmienić młodymi wykształconymi ludzmi. Jak sie patrzy na ta klikę to ..........................................
Nikt nie chce zwalniac osoby nie majace jeszcze praw emerytalnych tylko tych co już maja a nie chcą odchodzic 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze się nie najedli. Masz rację takich powinno się wykopac. PiS załatwi to szybko ale boleśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ja bym zwolnił 50 %. Myślę, że i tak za mało w Petrochemii Gdańsk pracuje wiecej osób ale nie ma tak mocno rozwiniętej logistyki.. Zakłady azotowe dobrze stoją finansowo - to super ale to nie znaczy że trzeba bylo tak powiększać stanowiska umyslowe.   
  Co do stanowisk umysłowych - zajmij się swoim umysłem, bo najwyraźniej tobie szwankuje. Sam się zwolnij ciulu. Znalazł się ku*** umysłowy z pomysłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.......................................... Nikt nie chce zwalniac osoby nie majace jeszcze praw emerytalnych tylko tych co już maja a nie chcą odchodzic 
Coś mi się wydaje że się czepiasz po prostu dla zasady. No bo tak, żeby sprawdzić kto i kiedy powinien iść na emeryturę to powinieneś każdemu w papiery zajrzeć albo co najmniej w dowód. No coś mi się nie wydaje ;) Także jak chcesz się dostać do roboty to nie skracaj sobie ścieżki z łaski swojej bo to słabe, naprawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ja bym zwolnił 50 %. Myślę, że i tak za mało w Petrochemii Gdańsk pracuje wiecej osób ale nie ma tak mocno rozwiniętej logistyki.. Zakłady azotowe dobrze stoją finansowo - to super ale to nie znaczy że trzeba bylo tak powiększać stanowiska umyslowe.   
 
  Ja bym zwolnił 50 %. Myślę, że i tak za mało w Petrochemii Gdańsk pracuje wiecej osób ale nie ma tak mocno rozwiniętej logistyki.. Zakłady azotowe dobrze stoją finansowo - to super ale to nie znaczy że trzeba bylo tak powiększać stanowiska umyslowe.   
Popieram cię kolego tak rozwiniętej sieci stanowisk nie ma w żadnej firmie. A te dupki co pisza głupoty niech pala gume. Widocznie oni są umysłowymi a ty ich skrytykowałeś. Dziadostwo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Popieram cię kolego tak rozwiniętej sieci stanowisk nie ma w żadnej firmie. A te dupki co pisza głupoty niech pala gume. Widocznie oni są umysłowymi a ty ich skrytykowałeś. Dziadostwo   
wow, ale zabłysnąłeś! tylko że to typowe krytykanctwo i szukanie dziury w całym. pomyśl jeden z drugim jak wygląda rynek pracy zanim zaczniecie "zwalniać". i może najpierw zajmijcie się swoją robotą, a jak nie macie to poszukajcie zamiast klepać na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym zwolnił tych co ciężko pracują np do 14 na pierwszej zmianie a już o 13.50 stoją w koreczku przy wyjeździe z ZA  :)   i jak wszyscy wiemy że nie są to jednostkowe przypadki  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator siedzisz za biurkiem i obserwujesz to co nie powinieneś. Weż się do roboty albo będziesz pierwszy do zwolnienia. To ja o tej godzinie wychodze a ci nic do tego. Jak ty spijasz kawę to ja zapierdzielam po aparaturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator siedzisz za biurkiem i obserwujesz to co nie powinieneś. Weż się do roboty albo będziesz pierwszy do zwolnienia. To ja o tej godzinie wychodze a ci nic do tego. Jak ty spijasz kawę to ja zapierdzielam po aparaturze.
 Człowieku nie pracuje w ZA ale widzę co się dzieje i bądźmy obiektywni. Zapierdzielasz po aparaturze ale masz za to płacone. Ci co 13.50 stoją już w koreczku o której opuszczają stanowisko pracy :blush:   Ciekaw jestem Twojej reakcji jakbyś wziął glazurnika do położenia 10 m a on by Cie policzył za 15 m  :)  - chłop też zapier***ał 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, panowie chyba przespali chemię w szkole, skoro nie wiedzą co strategicznego jest w np. saletrze ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator masz rację brak nadzoru ze strony przelożonych przyczynił się do takiego zachowania pracowników. Może przełożeni też stoja o 13.50 pod bramą a inni pracownicy biorą z nich tylko porzykład. Ja nie pracuję na ZA ale mam dużo znajomych w tej firmie. Każdy orze jak może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie pracujecie w tej firmie to sugeruję może zająć się swoją pracą, jak macie, a nie patrzeniem na ręce innym. Żeby wam tak ktoś patrzył na ręce i wyliczał każde 10 minut pracy, fajne będzie? :)   Dla mnie to jest dość żenujące że się czepiacie kogoś ile pracuje i co robi, tym bardziej że w zakładach nie pracujecie i znacie to tylko z opowieści. A już tyle słyszałem historii o firmie, które między bajki można włożyć... Więc niech każdy pilnuje swojego podwórka, będzie zdrowiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie pracujecie w tej firmie to sugeruję może zająć się swoją pracą, jak macie, a nie patrzeniem na ręce innym. Żeby wam tak ktoś patrzył na ręce i wyliczał każde 10 minut pracy, fajne będzie? :)   Dla mnie to jest dość żenujące że się czepiacie kogoś ile pracuje i co robi, tym bardziej że w zakładach nie pracujecie i znacie to tylko z opowieści. A już tyle słyszałem historii o firmie, które między bajki można włożyć... Więc niech każdy pilnuje swojego podwórka, będzie zdrowiej!
 Weź pod uwagę że może ktoś jest udziałowcem i nie pasuje mu jak jawnie pracownicy okradają zakład. Pobierają wynagrodzenie za pracę której nie wykonują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...