Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I co jeszcze napiszesz? Generalnie to widzę że masz ze sobą duży problem jeżeli zarzucasz komuś kradzież tylko dlatego że RZEKOMO wyszedł z pracy 10 minut wcześniej. Radzę zająć się obserwowaniem innej firmy albo najlepiej swojej osoby, może też dojdziesz do takich wspaniałych wniosków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co jeszcze napiszesz? Generalnie to widzę że masz ze sobą duży problem jeżeli zarzucasz komuś kradzież tylko dlatego że RZEKOMO wyszedł z pracy 10 minut wcześniej. Radzę zająć się obserwowaniem innej firmy albo najlepiej swojej osoby, może też dojdziesz do takich wspaniałych wniosków
Rzekomo :) dobre sobie 10 min :) 13.50 stoi w korku - dojście do szatni, przebranie dojście do auta to o której opuścił stanowisko pracy??? Ciekaw jestem jak Ty rozliczasz się z ludźmi którzy świadczą Ci usługę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to już jest moja sprawa i nic ci do tego. Widzę że ty z tych którzy lubią innych śledzić i kablować, może zgłoś się do ministerstwa sprawiedliwości albo do innych służb skoro masz takie ciągoty, a ludzi pracy zostaw w spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to już jest moja sprawa i nic ci do tego. Widzę że ty z tych którzy lubią innych śledzić i kablować, może zgłoś się do ministerstwa sprawiedliwości albo do innych służb skoro masz takie ciągoty, a ludzi pracy zostaw w spokoju
Ludzi pracy okradających zakład :):) :)  wszystko w temacie  Daruj sobie dalsze komentarze bo z nich wynika jak ja okradam to cacy ale jak mnie to już przestępstwo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończę temat bo widzę że jesteś zwykłym trollem który siedzi przed kompem, pisze bzdury i ma radochę z denerwowania ludzi. Popracuj choćby i miesiąc na zakładzie, na instalacji to zobaczymy czy będziesz taki cwany. A od oszustów możesz wyzywać swoich kumpli, jeżeli jakichś masz, a nie ludzi pracy. Na pomówienia przypominam że też są paragrafy mądralo. Nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończę temat bo widzę że jesteś zwykłym trollem który siedzi przed kompem, pisze bzdury i ma radochę z denerwowania ludzi. Popracuj choćby i miesiąc na zakładzie, na instalacji to zobaczymy czy będziesz taki cwany. A od oszustów możesz wyzywać swoich kumpli, jeżeli jakichś masz, a nie ludzi pracy. Na pomówienia przypominam że też są paragrafy mądralo. Nie pozdrawiam
POMÓWIENIA  :)  :)  :)  listę podpisuje do 14 za co pobiera jeden z drugim wynagrodzenie a o 13.50 przebrany już w swoim autku zmierza do domciu. Oj powinni wam się dobrać za przeproszeniem do dupy biedne żuczki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważaj zeby tobie sie ktos nie dobrał pochwal sie gdzie pracujesz, chetnie przyjde i bede ci mierzyl czas ze stoperem a jak wyjdziesz nawet minute wczesniej to cie obsmaruje w internecie umowa stoi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierownik masz jakis problem. Sam sobie mierz czas i nie wychylaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska mentalność. Robi źle jeden z drugim i do tego się pieni. Jak jesteście przemęczeni to podanie o przeniesienie na inne stanowisko bo nie dajecie rady 8 godzin pracować i po 7 już spieprzacie do domu. Kierownictwo i dyrekcja zapewne to zrozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważaj zeby tobie sie ktos nie dobrał pochwal sie gdzie pracujesz, chetnie przyjde i bede ci mierzyl czas ze stoperem a jak wyjdziesz nawet minute wczesniej to cie obsmaruje w internecie umowa stoi?
Ty w mojej firmie udziałów nie masz, natomiast ja w Twojej owszem. Dbam o swoje interesy czy to tak trudno zrozumieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie, Wam się chyba coś pomyliło, jak czytam te wasze wpisy to mam idealnie przed oczami taką wizję kapitalisty z cygarem i batem... ale to chyba nie te czasy, nawet na pewno nie te :) Sama dyskusja nie ma większego sensu bo jeżeli ktoś rzeczywiście jest udziałowcem to patrzy na wynik finansowy (który od dawna jest b. wysoki), a nie rozlicza pracowników na zakładach, bo to jakaś chora sytuacja. Wiem, żyjemy w takim kraju gdzie każda okazja jest dobra żeby komuś dokopać, ale są jakieś granice... No, i nie chce być złośliwy ale znam sporo lepszych sposobów na zadbanie o swoje interesy, niż pisanie na forum komentarzy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...