Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakupy w sieci

Utworzony przez MiraS, 1 lutego 2019 r. o 12:51
Hej, jak to jest u was często robicie zakupy w sieci? Co waszym zdaniem najbardziej się opłaca w ten sposób kupować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wyobrażam sobie robienia zakupów w stacjonarnych sklepach. To całe chodzenie od sklepu do sklepu, te tłumy ludzi i w ogóle to nie dla mnie. Sieć to najlepsze co może być, raz, że oszczędza sę czas, dwa wybór jest znacznie większy, a trzy co tu ukrywać jest dużo taniej i częściej są różne promocje czy wyprzedaże. Co my kupujemy w sieci - wszystko, a teraz meble na scandicsofa.pl bo urządzamy dom. Co do tych mebli to polecił mi ich znajomy, który prowadzi pensjonat i bardzo sobie chwali ich meble. faktycznie świetna robota, dobra cena no i ten wygląd, to zupełnie co innego niż w tych sieciówkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A komu chce się w ogóle zaglądać do takich sklepów, no chyba, że po codzienne zakupy typu pieczywko, mleko itp. Praktycznie wszystko zamawiam w domu przez internet od leków po równiez meble. Chociaż te dopiero drugi raz kupiliśmy, ale trafiliśmy na również świetny i rzetelny sklep slf24.pl, gdzie nie tylko maja dobrą jakość ale i ceny są na każdą kieszeń. Łóżko, sofa oraz fotele wyglądają ślicznie, są wygodne i już na pierwszy rzut oka widać, że dbają o swoją reputacje, wszystko jest na tip top.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tak, to moja ulubiona forma zakupów. Przede wszystkim dlatego, że jest naprawdę z czego wybrać, a fakt jest taniej, więc poco przepłacać. Moim jednym z ulubionych sklepów, do których najczęściej i najchętniej zaglądam jest superwnetrze.pl. Sklep o ogromnej ofercie, często są różne promocje i wyprzedaże, ceny w porządku i naprawdę wszystko jest dobrej jakości. Wczoraj np zamówiłam sobie kamień do pizzy. Nareszcie przestanę przepłacać, bo samemu zrobi się za mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...