Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Założyciel KFC Harland Sanders urodził się 120 lat temu

Utworzony przez olo, 9 września 2010 r. o 07:06
KFC daje dużo za niedużo.... dużo panierki, mało kurczaka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze lepsze to niż bułka z kotletem w McD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.snopes.com/business/alliance/sanders.asp zapraszam do lektury - sympatyczna firma, która jest czymś na zasadzie rodzinnego miejsca sponsorowało ciekawy projekt aka KKK ( skrót rozwińcie sami)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KFC to najlepszy fastfood... widać że to prawdziwy kurczak dopiero co przygotowany.(i ten smak <3).. a nie niby te "100%wołowiny" w McD.,.. jak tam jest wołowina to ja jestem baletnica...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KFC jet d obrze zapowiadajoncym sie fastwudem ale kebab kfc jest okropny daje 0 na 100 punktuw ale majom pyszne hot winks
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszym fastfoodem jest Subway, ich kanapki są super Natomiast co do KFC - to musze potwierdzic opinie przedpiśccy - ichni kebab jest fatalny. Never more! U pierwszego lepszego "ciapatego" w kanciapie dostanie sie 100 razy lepszy, za te sama cene. Pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja lubie kubełki na mocz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...