Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamach w Paryżu. Niech Polska uhonoruje Georgesa Wolińskiego

Utworzony przez Jan XXV, 12 stycznia 2015 r. o 15:22
Cieszę się, że odnalazłaś (-eś)  cel życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, że odnalazłaś (-eś)  cel życia.
Masz prawo do oceny mojej osoby i tego, co robię na tym forum. A ze nie masz racji, to inna sprawa. Ja jednak nie mogę Ci zabronić posiadania swojego zdania. Pozdrawiam i z mojej strony koniec na dziś, bo sie zrobił oftop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba autorzy tego listu pomylili adres głowy państwa......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Z piłkarzem Obraniakiem też się  pomylił PZPN, że go brał za Polaka i powoływał do kadry? A z Chopinem, który 90% czasu życia spędziłe we Francji też "pomyłka" jako robia z niego kompozytora narodowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do MS "Folkatka": Chwilę mnie nie było więc nie doczytałam twego "pożegnania". Chyba się wzruszę. Po prostu jestes dobrodziejką. Dajesz prawo oceniania tego, co robisz (WOW!). Nie zbranisz posiadania własnego zdania (WOW!) Skromnie tylko zaznaczasz, że to ty masz rację Jak w filmie "Kabaret": Tomorrow belongs to you! Znajdź sobie tę piosenkę na Youtbe I niech cię prowadzi. Robie dopisek w Twoim poście, zeby nie generować sztucznego ruchu w tym wątku. Powody, dla których zostałam moderatorem niniejszego forum, sa zupelnie inne niż te, wymienione przez Ciebie, dlatego napisałam, ze nie masz racji. Co do piosenki, to znam, nie tylko ją, ale tez wszystkie inne z tego filmu, film rownież znam. Niestety, musze Ci to napisać. Straszna pycha przez Ciebie przemawia. Aż przykre.
Ostatnio edytowany 14 stycznia 2015 r. o 09:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żabojady powinni teraz stać\ siedzieć cicho w koncie i nie podskakiwa,bo ich znowu nawrócą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...