Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W PE pampersów chyba zabrakło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie są skutki politycznej poprawności. Mam nadzieję, że nasi politycy będą choć trochę mądrzejsi i zamkną granice Polski. To co się dzieje w Zachodniej Europie to jakaś masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie są skutki politycznej poprawności. Mam nadzieję, że nasi politycy będą choć trochę mądrzejsi i zamkną granice Polski. To co się dzieje w Zachodniej Europie to jakaś masakra.
Powiedz to takiej karykaturze europosła jak Pitera ,Tum czy poseł Musze która chce nas kulturowo ubogacać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się stało z odwagą naszych bohaterów? Niektórzy tak szkalowali tam Polskę, mieli odwagę, a teraz robią w portki? Muszą zwrócić uwagę na opony bo i ucieczka może się skończyć źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Merkel, Donaldowi, Kopacz, Kosiniakom za wkład w UBOGACANIE KULTUROWE EUROPY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za aktem terroru stoją pewnie Belgowie, a nie islamiści. Wiem bo czytam gazetę wyborową i oglądam tvny całą dobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitera - PO: "Zamachy to nic nowego. Nie ma powodów do paniki" Niech powie to rodzinom zabitych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Generał Roman Polko nie ma wątpliwości, dlaczego zamachowcy zaatakowali w Brukseli. - W mojej ocenie jest to konsekwencja intensywnych działań przeciwko terrorystom po atakach w Paryżu. Służby wreszcie się obudziły, weszły do nor, w których planowano kolejne zamachy, stąd odpowiedź terrorystów. Z jednej strony uderzyli, aby pokazać kontrę. Z drugiej po to, aby uderzyć i się wycofać, bo terroryści nareszcie czują się w Brukseli mniej bezpiecznie - tłumaczy Wirtualnej Polsce generał. W jego ocenie wtorkowe zamachy w stolicy Belgii powinny spowodować jeszcze większą determinację służb w zwalczaniu terrorystów. Dlaczego mimo intensyfikacji działań służb terrorystom udało się wyprowadzić wspomnianą "kontrę"? - Sytuacja ta pokazuje, że poprawność polityczna, która w ostatnich latach sparaliżowała służby, doprowadziła do różnych zaniechań, które teraz się mszczą - tłumaczy gen. Polko. O co dokładnie chodzi? - Gdyby służby mogły realizować swoje działania tak jak należy, to pewnie nie dopuściłyby do powstania w stolicy Unii Europejskiej niekontrolowanych enklaw. Chodzi o dzielnice, w których terroryści mogą swobodnie planować swoje zamachy, a do których lokalna policja boi się zaglądać w obawie przed atakiem ze strony ich mieszkańców, czy części opinii publicznej przez którą zostaną oskarżenie o prześladowanie muzułmanów - wyjaśnia rozmówca WP. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już pani europoseł gawiedzi wytłumaczyła: http://niezalezna.pl/78004-julia-pitera-o-brukselskich-atakach-nie-panikujmy-zamachy-nic-nowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już pani europoseł gawiedzi wytłumaczyła:http://niezalezna.pl/78004-julia-pitera-o-brukselskich-atakach-nie-panikujmy-zamachy-nic-nowego
I bardzo dobrze powiedziala, terrorystom tylko o to chodzi zeby wywolac chaos i panike. Swoja droga ta niezalezna to wieksza popelina i propaganda niz najlepsze wydawnictwa za komuny, pewnie bedzie tam relacja live z szopki tfu komisji smolenskiej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze powiedziala, terrorystom tylko o to chodzi zeby wywolac chaos i panike. Swoja droga ta niezalezna to wieksza popelina i propaganda niz najlepsze wydawnictwa za komuny, pewnie bedzie tam relacja live z szopki tfu komisji smolenskiej :)
Ręce opadają na taką inteligencję!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadają na taką inteligencję!!
Rece opadaja, ze pisiory nawet tragedi nie uszanuja, wszedzie probujac dokopac po i pokazac jacy sa fajni,myslalem ze nawet oni maja jakies zahamowania ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest właśnie wybuch tolerancji:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pani Szydło wprowadzi karę śmierci dla tych, którzy zabijają z premedytacją?? Na pewno nie!! Europą, jak długa i szeroka, rządzi lewactwo, które kary śmierci  nie wprowadzi. Wyjątkiem jest Łukaszenka, który karze śmiercią różnych wykolejeńców. Tylko kara śmierci dla morderców, najlepiej wykonywana publicznie, mogłaby  ich powstrzymać, choć gwarancji nie ma. Gdy Mikke,  sposób ostentacyjny, zakpił z minuty ciszy ogłoszonej w PE,po ataku terrorystycznym na redakcję "Charlie H."  manifestując jednocześnie, że jest "for death penalty",wówczas stał się obiektem niewybrednych ataków ze strony różnych lewaków. Pani Szydło! Mimo pani deklaracji nie czuję się się bezpieczny, a pani zapewnienia to czcze  frazesy i komunały.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS nie przywróci KS. Nikt nie powstrzyma starego zła. Nowe zło działa obok zła starego. Stopnie zagrożenia rosną w obu przypadkach. Coraz wyższe stopnie przeciwdziałania nie przynoszą oczekiwanych wyników. Niektórym ludziom się wydaje, że mają gotowe rozwiązanie lub że szybko by je znaleźli, gdyby im to umożliwiono. Człowiek z ulicy nie otrzyma takich uprawnień. Systemy zawodzą. Islamizacja wydaje się być nieuniknioną. Jestem mniej, niż z ulicy. Mnie po prostu nie ma, więc rzekłby ktoś, że popieram wszelkie zło. Chciałbym tylko ukarania ludzi odpowiedzialnych za całkowite wykluczenie mnie z istnienia. Dramat ma miejsce. Popieram żądanie poprawy prawa i jego właściwego stosowania. Nie znam sytuacji, podonie jak większość tu komentujących. To oznacza, że nie mam pojęcia, jak zapobiec zabójstwom, terrorowi i w ogóle złu. Nasuwa się ..., ale nie widzę sensu CICHEGO KRZYKU - dajcie mi dane, a rozkmienię problemy. Moi wrogowie sa pewni, że nie zginą w żadnym zamachu, są pewni, że nie mam żadnych szans na istnienie. Innymi słowy mam mniej do powiedzenia od przeciętnego bezdomnego, który nie ma żadnego fachu. Właściciel zakładu pogrzebowego: TERAZ MA WIELE DO POWIEDZENIA. Utrzymujący się z wnajmu: JEGO ZAPYTAJ, TO ZNAJDZIE ROZWIĄZANIE. Młodzi: NIE UWAŻAMY CIĘ ZA ŚWIRA, ALE NIE CHCEMY SŁYSZEĆ O ... . Matka młodego sędziego sądu: PAN TO I TAK JEST NAJMNIEJ GROŹNY ZE WSZYSTKICH, KTÓRYCH STĄD ZNAM. A wcześniej: ALE WYNIKI!. Tak, czy siak, nie istnieję. Szczerze? Chyba górę wziąłby mój honor i za żadne pieniądze nie pomogę. Wolę umrzeć albo zginąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MY KOD-owcy rządamy aby rząd Polski wywiązał się z limitów unijnych, umowy międzynarodowej i natychmiast przyjął do Polski uchodżców syryjskich. Ich życie w europie zachodniej jest zagrożone atakami terrorystycznymi.Serdecznie zapraszam na manifestacje KOD także w tej sprawie. Pozdrawiam czytelników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rece opadaja, ze pisiory nawet tragedi nie uszanuja, wszedzie probujac dokopac po i pokazac jacy sa fajni,myslalem ze nawet oni maja jakies zahamowania ...
Faktycznie opadają, ale nie na wspomnianych w tej wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam ta broszka bredzi,magister etnografii hehe ,jak oni nawet dla prezydenta opony porządnej nie mieli? choć jaki prezydent ,taka opona.Broszka raczyła zapomnieć ,że już było 2 ciapatych dżihadystów co chcieli kałacha za dolary kupić chyba w gdyni ,czyli te brązowe skur..syny już tu są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA JEST BEZPIECZNA - buhahahahahahahahahaha.... kto mi poda rękę, bo ze śmiechu się wyłożyłem na glebę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PE obciążenie sraczy wzrosło chyba z 10-cio krotnie. Ciekawe czy kanalizacja wytrzymała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...