Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość > Ksiądz potrącił staruszkę na pasach

Utworzony przez kościelny, 14 października 2008 r. o 13:16
Jakieś to dziwne.Ksiądz w niedzielę kręci się koło Kauflandu (czyżby niedzielne zakupy?),i w dodatku trzeźwy.To ksiądz nie pił w niedzielę wina mszalnego?Nie do wiary.Po trzeźwemu stuknął na przejściu 72-latkę.A może ksiądz chciał przyspieszyć pogrzeb aby "co nieco" zarobić. A jak mawiają moherówki-najweselszym człowiekiem jest ksiądz,bo nawet na pogrzebie śpiewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kościelny... żal mi ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słchaj ja nie wierzę w ksiedza więc mi to obojętne czy to ksiądz czy ktoś inny potrącił notabene gdyby to zrobił kto inny nie napisaliby o tym ale spróbuj uwierzyć ksiądz nie pije winna mszalnego podczas mszy tylko krew Chrystusa ale tacy jak ty umieją się z tego nasmiewać oby tylko nie za późno było w twoim przypadku na tego lekarz z którego się w tym momencie, może i nie świadomie naśmiewasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trochę i obwinią "72 letnią staruszkę" za to że księdzu weszła pod samochód.Może ksiądz jechał z posługą,może jechał na nabożenstwo a staruszka w nieodpowiednim momencie znalazła się na przejściu dla pieszych.Nie miała kiedy iść tylko wtedy jak ksiądz jechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościelny lecz się - zapraszam do mnie Poradni Zdrowia Psychicznego spróbuję Ci pomóc, chociaż Twój przypadek wygląda na beznadziejny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kościelny ma rację księża na księżyc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i oto przykład jak ludzie ze sobą żyją gorzej niż zwierzęta. artukuł specjalnie napisany z podkreśleniem, że to ksiądz wywoła to co można było przewidzieć lawine chamstwa i pokazuje w jakim społeczeństwie żyjemy i dlaczego w POLSCE nic nie było i nie będzie dlaczego młodzi ludzie nie mający korzeni rodzinny i poczucia patryiotyzmu zwiewają z kraju a ci co pozostali żyją ze sobą jak hieny cementarne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościelny wie co mówi - zna to od podszewki! Będąc biskupem zwolnił by księżulka za niedopełnienie obowiązków – nie namaścił staruszki i teraz ta nie umrze! A swoją drogą jak trzeźwy to pewnie miał drugą zmianę na którą się spieszył i jechał za szybko bo kochanka mu sutannę przyleżała! A może kościelny mu wszystkie wino wypił i leciał do Kaufladna żeby było czym odprawić kolejną mszę! Jako organista też jestem doskonale zorientowany! Pozdrawiam wszystkich sukienkowych i popieram pomysł – na księżyc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...