Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość > Pobił za papierosa

Utworzony przez hwdp, 10 czerwca 2008 r. o 17:44
dobrze stary robisz !!!!!!!!!!!!!!!! czego ci ku*** nie chciala dac co?????????? pazera je***a jebac takich i policje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hwdp napisał:
dobrze stary robisz !!!!!!!!!!!!!!!! czego ci ku*** nie chciala dac co?????????? pazera je***a jebac takich i policje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yo cwelu. Uważaj bo jak ciebie złapią to będą ciebie jebać i to wszyscy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja kurde byłam z nim nie dosc ze na siłe musiałm z nimi spier***ac poł dnia przed policja i to jak nas złapali to doszedł kumpel i jednego z nass wypuscili a drugiego zgarneli tylko ze ten wolny to był ten co był z nami a tamto to niewinny a mi groził kurator bo jako guwniara w ciagu tydodnia wyladowałam 2 razy na komedzie i to na takim przypale , spraw i wogule ze szok ale waro byo teraz to tylko z tego banana mam xd;D kurde fajnie bylo by wrocic do tych czasów;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko to nie tak było do konca.. bo kumpel podszedł do tego goscia poprosił o fajke grzecznie a on ze nie mam ostatniego gdzie widzielismy ze wyciaga pelna paczke a to ze taki leszcze i to w dodatku brat policjalnta dlatego taka afera była a jeszcze pies do mnie taki grubu wielki zagadał ze jak bedzie cos z tego miał to wolno pojde do domu bez przypalu a ja pwoiediząłm ze nie dzieki wole przypał to potem to hooror na komedzie rpzezywałam tyle pokoi zwiedziłam i jako nieletnia nawet w tym przyjaznym xd;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to dziki kraj ---------- http://globfence.eu/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...