Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego psychiatra nie zbada kobiety nr 2 ? Nawet ze względu na seksoholizm, alkoholizm.....Przecież ona jest chora I w dodatku na pewno w szkole dzieciom wstyd robi. Nie ćpa pewnie ze względów ekonomicznych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ojcowie też najebani byli ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bahor mug sie nieszfendać tyko spać mje matka psźywsźzw4ńnzala do lurzka i sźla hlac robilem pot siebie a co?miala prawo tera gnije w ziemi ot wudy i hiva.ADAMEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież te baby to tylko rodzą po to aby mieć za co chlać, bo ja za pracę dostaję 1200 zł i sama utrzymuję swoje dziecko a one za darmo od nas podatników tj. państwa  dostają zapewne dużo więcej. Także taka patologia się śmieje z nas pracujących, że orzemy za grosze a one leżą, robią kolejne dzieci i piją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opieka płaci i ma w dupie. Powinny być patrole wieczorne. Dzień świadczenia wieczorem nalocik :) a nie przyznać kase i z bani a potem aby przed kamerami ładnie gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He terź m4 afera.jajak mial zemm rok sam sie psźewilzem bo matka w pw parku du.y dawała za winó.ADAMEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te Adamek naucz się qrwa pisać baranie jebana. ..Cygan albo qrwa Ukrainiec będzie klapal ryjem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tu nie ma moderatora? Jak można puszczać takie rynsztokowe wypowiedzi? Dzieciaczka spotkało nieszczęście, a tu taki hejt, ja tego nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tu nie ma moderatora? Jak można puszczać takie rynsztokowe wypowiedzi? Dzieciaczka spotkało nieszczęście, a tu taki hejt, ja tego nie rozumiem.
  Na dodatek nie można zgłaszać postów do usunięcia... funkcja nie działa :(
Ostatnio edytowany 2 czerwca 2015 r. o 19:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...