Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zarząd PO popiera Kopacz jako kandydatkę na premiera

Utworzony przez olo, 4 września 2014 r. o 06:36
Jeśli wybiorą tą panią na premiera to rząd zejdzie na psy. Zaczną się toitalne zgrzyty - w tym w PO. To będzie gwóźdź do trumny w PO. Furiatka bez zasług premierem? I tylko dlatego że przytuliła sie do Tuska? Załatwiła służbe zdrowia i uciekła na marszałka. A teraz ..... NIE! Ja jestem stanowczo na nie. Premierem powinien byc uśmiechnięty, stanowczy - ale i stabilny emocjonalnie oraz otwarty na ludzi człowiek. Np. Grzesiek S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk do Brukseli, Bieńkowska na komisarza. Zatem SITWA na stołkach. kopacz na premiera. Nie stać nas na fachowców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agentura sowiecka i pachołki Moskwy cisną na KORYTO, oj biada nam biada, rozłożą teraz wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na fotelu premiera widzę tylko i wyłącznie Grzegorza Schetynę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na fotelu premiera widzę tylko i wyłącznie Grzegorza Schetynę!!!
A dlaczego nie Maciarewicz ? zrobił by raz na zawsze POżądek z komuchami,pachołkami Moskwy i z cała tą agenturą sowiecką,może wtedy ruszylibyśmy jako POLSKA do przodu i żaden chój z zachodu czy ze wschodu nie wpływał na naszą POlitykę gosPOdarczą czy zagraniczną,a komuchy wybierając go mieli by okazję w końcu POkazać swoją klasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W historii już mieliśmy rząd zgody narodowej ,a teraz mamy rząd hazardzistów ,złodziei i oszustów!!!Czas jeszcze się zorganizować i pogonić wszystkich partyjnych i partie,bo to jest zguba Narodu Polskiego!!!Oni już się zabawiają tylko swoimi sprawami,gdzie kto będzie,a bezrobotni?Zęby w ścianę! Polacy na wyspach będą mieli obcięte zasiłki za stołek dla Tuska! Czy nie nadszedł czas wyjąć "kałachy" i zrobić porządek???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...