Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zasiłek pogrzebowy będzie mniejszy

Utworzony przez Gość, 25 lutego 2011 r. o 19:44
dzięki hojności Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz pędzący królik będzie miał za co kupić nowe samoloty. Cmentarne hieny. To obrzydliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprościej szukać oszczędności z dala od własnych rozrzutności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KOSZT POGRZEBU TEŻ SIĘ ZMNIEJSZY???????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli chcą załatać dziurę budżetową proponuję, aby zmniejszyli swoje pensyjki do 1200 zł, tak jak zarabia przeciętny polaczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałam,że firmy pogrzebowe nie mają zamiaru obniżać cen.Drewno drogie,materiały budowlane również,vat wyższy i nie ma mowy o tym by obsługa była tańsza. Oszczędzajmy na własny pochówek albowiem koszt jest wysoki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko-sk...y!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wobec tego diety poselskie zmniejszamy do 4000 tys zł, odprawy poselskie z 60 tys zł (!!!) do 4000 tys złotych, pensje najwyższych urzędasów w tym prożydowskim aparacie zmniejszamy do 4000 tys zł i będzie uczciwie prawda? Banda skur.... Bandyci z garbatymi nosami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to wszystko przez POpaprańców i tyle nic dodac nic ująć . BANDA i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecie Tusek zapowiadał że "nie będzie cięć socjalnych" a tu siała baba mak i nie wie gdzie un jest?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qmaty napisał:
Czytałam,że firmy pogrzebowe nie mają zamiaru obniżać cen.Drewno drogie,materiały budowlane również,vat wyższy i nie ma mowy o tym by obsługa była tańsza. Oszczędzajmy na własny pochówek albowiem koszt jest wysoki.
niestety będą musiały żeby przetrwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jeżeli chcą załatać dziurę budżetową proponuję, aby zmniejszyli swoje pensyjki do 1200 zł, tak jak zarabia przeciętny polaczek
to racja i aż przykro że się za to zapier***a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utnie się kaska czarnym za pokropek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='andiamo' timestamp='129870 Draństwo- nawet u nieboszczyków szukaja oszczędności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P-dniesli dla kazdego ktory SPADNIE jest PO 250,000,tylko trzeba PO-chodzic za tym..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmniejszyli zasilek pogrzebowy - tylko jestem Ciekaw czy księża oraz grabaże również zmniejszą opłatę "co łaska" za pogrzeb - bardzo ciekawe?!?!? Osobiście jestem sceptyczny co do tego - ale poczekam i wówczas sie okaże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CC napisał:
Zmniejszyli zasilek pogrzebowy - tylko jestem Ciekaw czy księża oraz grabaże również zmniejszą opłatę "co łaska" za pogrzeb - bardzo ciekawe?!?!? Osobiście jestem sceptyczny co do tego - ale poczekam i wówczas sie okaże.
O naiwności ty moja-dlaczego ma zmniejszać? Przecież jakość świadczonej usługi nie będzie gorsza.Uzasadniony jest ten Twój sceptycyzm,a tak wogóle to na co chcesz czekać...aż boję się pisać-lepiej tego nie sprawdzaj. Mój proboszcz jest poczciwym i dobrym człowiekiem więc nie ma obaw.Bierze najmniej ze wszystkich okolicznych księży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To najgorszy rząd jaki był do tej pory ! Okradają nie tylko nas swoich wyborców ale nawet nieboszczykow !Sami zarabiają krocie wiec niech sobie obnizą pobory i wydatki na biura poselskie bo na te znów sobie podniesli o dosc duzą kwote (czyzby dlatego podniesli bo okradli nieboszczyków )NIGDY W ZYCIU NIE POJDE NA WYBORY ANI NIKT Z MOJEJ RODZINY NIECH ZLODZIEJE GŁOSUJĄ SAMI NA SIEBIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy P. Tusk. Zadłużył Pan kraj jak nikt inny i to co rząd robi z nami sięgając po nasze i tak psie pieniądze ... a sami nic nie dajeci od siebie NIC !!! Wy po 250 tys. a jak ginie ojciec/mąż/jedyny żywiciel rodziny ... 4 tys. (( POWINNO SIĘ WAS ROZLICZYĆ !!!bo czujecie sie bezkarni ... wielkie "G" a nie rząd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę proszę... Dawno nie czytałem tylu POzytywnych i pochlebnych komentarzy o nierządzie "płemieła tuska"! I tak wygrają wybory na jesieni bo wzorem przyjaciól głosowanie będzie trwało 2 dni i łatwiej będzie POprawić je na korzyść jedynej POprawnej partii. I gdzie tu jest demokracja u nas czy na Białorusi? Jednym po 250tys odszkodowania a prosty człek po 4 tys. Demokracja mości-panowie jest że fest!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...