Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
żal.pl tylko koni żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konie biorą pieniądze za sex,jak to się nazywa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zniszczyły stadniny zabory, hitlerowcy, komuniści... Zniszczy dobra zmiana :( 200 lat chwały w pis du!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e, to już i tu też jest 500+, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to czysty końkubinat :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam mogę pokryć kobyłę i za darmo. Kobyła będzie zadowolona i ja będę rżał ze szczęścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj był dzień konia... :) A dzisiaj? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arbuzy napiszcie dlaczego poparliście współczesną targowicę w Brukseli, a nie chlapiecie już drugi miesiąc o koniach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arbuzy napiszcie dlaczego poparliście współczesną targowicę w Brukseli, a nie chlapiecie już drugi miesiąc o koniach?
Bo folksdojcze służą obcym dla kasy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie była taka POlityka,że za krycie superogierami brano ekstrałapówki na które polskich hodowców nie było stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kabaret
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już kabaret, niemieckie jurgientniki nie mają już innych tematów tylko zajmowanie się kryciem koni a powinni zająć się kryciem dam u Sowy&Przyjaciele przez ogrów z PO-ZSL, tam dopiero dochodziło do krycia i te ogry nie są wcale wyeksploatowane a to fajnie opisuje p.Lasota kelner tejże knajpy w swojej książce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile kosztuje krycie byłym prezesem stadniny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u posła Łopaty na plakacie wyborczym był ogier czy klacz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u posła Łopaty na plakacie wyborczym był ogier czy klacz?
  oczywiście że klacz, przecież jest heteroseksualny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kabaret to był wcześniej !!!!!!!!!!!!! Mam nadzieją że ministerstwo zajmie sie jeszcze mafijnym handlem końmi w Polsce , zainteresowani wiedzą o co chodzi . Brawo PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...