Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Super, że wystąpi tylko co z tego jak biletów już od dawna nie ma. Znając życie część trafiła pewnie z rozdania do osób, które nawet nie będą wiedziały na co idą. A prawdziwi wielbiciele muzyki Pana Preisnera będą wzruszać się jego pięknymi kolędami w domowym zaciszu słuchając cudem zdobytej 15 lat temu płyty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa płyta (2015) jest bez problemu dostępna, np. na Allegro, więc po co te złośliwości? Można też zakupić plik mp3 za 20 zł. No ale wiadomo - co koncert na żywo to nie płyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oszukujmy się zawsze tak jest, że część wejściówek trafia do "ważnych osób", które idą na tego typu imprezy bo idą. Ja o koncercie dowiedziałam się z naklejki na nowej płycie (uzupełniona wersja z 2010 r. o kilka nowych utworów), którą kupiłam w dniu premiery i natychmiast chciałam zarezerwować bilet on-line ale okazało się że wszystkie bilety są już wyprzedane. Potwierdziła to również bardzo uprzejma Pani z kasy, która wpisała mnie nawet na listę rezerwową. Jetem w drugiej 50 liczących na cud ze może ktoś zrezygnuje więc małe szanse. Już bardziej prawdopodobne że się wybiorę do Gdańska. Szkoda, że wcześniej nie pojawiła się informacja w mediach o koncercie. Ja rozumiem, że artykuł jest prasowym materiałem promocyjnym, ale jak się czyta: "bilety na wydarzenie są do nabycia.." a tych biletów od miesiąca nie ma, to trudno się dziwić, że ktoś komu bardzo zależy jest rozczarowany i rozgoryczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...