Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
może do Częstochowy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, tak Cię to bawi że tyle ludzi do tej pory z tego żyło a w tym roku staną się bankrutami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może trzeba się było ubezpieczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w gminie Niemce na zniszczony hektar mówi się "znieszczony hektar? Czy w redakcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja postuluję po 5000 zł dla każdego kto stracił pracę i jest odpedzany przwz pracowdawców ze względu na wiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mogli się ubezpieczyć rok temu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego rolnicy, sadownicy nauczyli się tylko drzeć za wszystko, za mrozy, za deszcze, za słońce, a przecież funkcjonuje cos takiego jak ubezpieczenia od wszelkiej a niespodziewanej przypadłości, wystarczy że społeczeństwo emerytów i tych pracujacych po marketach za 1500 finansuje nie trylko wasz krus ale także ubezpieczenia zdrowotno emerytalne sukienkowych sami dostajac groszowe waloryzacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja apeluję o jedyne 200 złoty. 200 złoty za każdy dzień w którym moja firma nie przynosi zysku. Bo to normalnie klęska żywiołowa jest dla mnie. Dlaczego tylko rolnicy mają mieć handicap??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ich pojeb**o ! było się ubezpieczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w tym problem że nie mogli wcześniej bo takie przepisy A ci co ubespieczyli też nic nie wezmę bo 2 tygodnie musi minąć a że był mróz bardzo wcześnie to mało kto się załapie jeśli wogule ktoś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbiorów truskawek też miało nie być. A stoją ostro na targowisku i przy drogach i sprzedają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem przedsiębiorcą tylko w innej branży i też straciłem klientów z Rosji przez embargo ,ale mi nikt nie da złotówki ! A rolnicy ciągle wyciągają po coś łapy ! Pojedźcie na wieś i zobaczcie chałupy tych biedaków !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha jak hetman z zsl-owcami taki szczodry to niech sam z kieszeni rzuci. latać i żądać to on pierwszy, a ludzie wierzą, że on co moze i pomoże. spotka się, poobiecuje i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po szmal zgłoście się do ryżego na zieloną wyspę!! ryży to ten, na którego dwa razy głosowaliście i któremu nadal d.pę liżecie!! tenże ryży, przywiózł z brukseli miliardy €uro!! Rozdaje wszystkim, na lewo i prawo!! Da wam ile trzeba!! musicie jednak nadal mu to d.psko lizać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apelują o 2 tys. zł pomocy do każdego znieszczonego hektara" NOWA NAZWA ZIEMI ROLNEJ? HA, HA, HA...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sosnowski powinien coś odpalić a nie Budować nowe siedziby i pałace urzędu marszałkowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, słyszę uwagi typu: " było się ubezpieczyć" owszem o ile dotowane rolne na jesień wyprzedały się praktycznie w dwa dni, jednak chętnych na pełne ubezpieczenie nie było. Wiosną sprzedaż weszła 18 kwietnia i niestety wiśnie dostały po plecach :) I o ile jesienią zadecydował zwykłe skąpstwo u rolnika bo mógł takie ubezpieczenie wykupić nawet niedotowane o tyle wiosną zawalił brak ustawy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest biznes, jak się uda to dotacje. Jak za dużo czegoś na rynku to - prewencyjny skup, jak się nie uda - to klęska i zapomogi... do tego jeszcze KRUS, a ty człowieku zapierd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zarabiam 2,5 tysiąca jako strażnik wiezienny apeluje o dopłatę 1 tysiąca złotych do pensji!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Hetman chce przy okazji kłopotów rolników coś ugrać dla siebie. Kto go zna to wie, że na rolnikach to mu baaardzo zależy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...