Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prowadzę jednoosobowa działalność gospodarcza i w związku ze w zeszłym miesiącu zarobiłem o 2 tys zł mniej wnoszę o dopłatę w wysokości 1000 pln..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każda działalność narażona jest na ewentualne straty i to wszyscy prowadzący biznes muszą wiedzieć. Socjalizm dawno się skończył i polski podatnik nie chce dopłacać komuś do interesu tak jak biznesmen nie dzieli się bezinteresownie z podatnikiem. Gdy była klęska urodzaju to sadownik nie zbierał bo mu się nie opłacało tanio sprzedać. Teraz żale i skowyt. Pocieszę wszystkich że będzie dużo tanich importowanych owoców a sadownikom niech dalej się nie opłaca gdy im urośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbiory w tym roku jak zawsze będą bo wymarzły tylko owoce odmian wczesnych. Spekulanci chcą darmowej kasy i nie wystarczą im olbrzymie unijne dotacje bo to właśnie oni najwięcej zyskali na wejściu do "eurokołchozu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy sadownicy jak wam tak ciężki to może należało by zlikwidować sady i maliny a w to miejsce zasiać zboże wtedy zobaczylibyście co to prawdziwe rolnictwo i jaki jest zysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś nie tak,  pisowskich kundli atakujących PSL brak. Aaaaa bo artykuł był wczoraj wieczorem.... Kundle muszą przyjść do pracy i nic nie robiąc na swoich załatwionych urzedniczych stołkach będą wylewac jad 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie 5tys. Czy moze nawer 10 tys.???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeżeli ja prowadzę działalność polegająca na sprzedaży parasolek przeciwsłonecznych, a w danym roku nie będzie wcale słońca to dostanę rekompensatę po 10 zł od kija?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie co zbierać to poco ściągają tyle Ukraińców? Czyżby to stanowiło jeszcze jedno źródło dochodów? Straż Graniczne powinna się tem bardzo uważnie przyjrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ceny gwarantowane, tak ja w innych krajach. Jest najniższa krajowa 2000zł dlaczego rolnik nie może mieć zagwarantowanych dochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Jestem a raczej byłem rolnikiem 17 lat.Produkcja zwierzęca +zboża. Przeżyłem wszystko: susze, wymoknięcia, dołki cenowe, kontrole ue, wet. Afrykański pomór i bark handlu z Rosją położył interes. Nigdy nie otrzymałem darmowej pomocy od państwa, najwyżej kredyt z banku. I co i sentymentu nie ma. Rolnictwo to biznes a jak biznes się nie opłaca to się zamyka jeden i otwiera drugi.Albo bierze do innej roboty a nie wyciąga łapę po kasę. A jak z rok będą przymrozki albo susz to co znowu po 2000 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja knajpa w tym roku przez długie mrozy miała o polowe gorsze utargi .... APELUJĘ O DOPŁATĘ DO KAŻDEGO STOLIKA 2000 zł !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Aptece spadły mi obroty. Apeluje o 2 tys. zł dopłaty na każdego pracownika którego muszę utrzymać nie zależnie jakie mam obroty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego rolnicy, sadownicy nauczyli się tylko drzeć za wszystko, za mrozy, za deszcze, za słońce, a przecież funkcjonuje cos takiego jak ubezpieczenia od wszelkiej a niespodziewanej przypadłości, wystarczy że społeczeństwo emerytów i tych pracujacych po marketach za 1500 finansuje nie trylko wasz krus ale także ubezpieczenia zdrowotno emerytalne sukienkowych sami dostajac groszowe waloryzacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha jak hetman z zsl-owcami taki szczodry to niech sam z kieszeni rzuci. latać i żądać to on pierwszy, a ludzie wierzą, że on co moze i pomoże. spotka się, poobiecuje i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sosnowski, ZSL / platformiarze powinni coś odpalić a nie budować nowe siedziby i pałace urzędu marszałkowskiego i robić słomiane i niepotrzebne wątpliwe inne inicjatywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA BYŁO SIĘ UBEZPIECZYĆ NA WYPADEK NIESPRZYJAJĄCEJ AURY.PODATNIK POLSKI NIE CHCE JUŻ UTRZYMYWAĆ PASOŻYTÓW BUDŻETU PAŃSTWA.ZAKAZ DOTACJI DLA ROLNICTWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zauważcie że te 2 tysiace to na poczatek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj jastrząb złpał mi kolejnego gołębia ! apeluje do rządu o dopłatę w wysokości 2 tysiące złotych do każdego gołębia złapanego przez jastrzębia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ELEWARR - PSL ➖2013r. 13 mln straty ➖2014r. 8 mln straty PO WYBORACH - ELEWARR - PIS ➕2016r. 2-2,5 mln zysku (prognoza) - WYSTARCZY NIE KRAŚĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ogolona kreatura punktuje !!!! Na drzewo hetmanie !! Daj ze swoich !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...