Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbliża sie mecz Polska-Mistrzowie Świata. Są jeszcze bilety

Utworzony przez miszaty, 1 października 2013 r. o 17:34
Organizator Fundacja Best Speedway Promotion robi w konia kibiców - trafiłem przypadkiem. Witam. Słyszałam, ze jest sporo osób, takich jak ja, które kupiły bilety ulgowe i ma teraz z nimi problem. Otóż kiedy ja kupowałam bilet, nie było żadnego regulaminu a sprzedawca powiedział, że nie ma ograniczeń wiekowych, bla bla, każdy wie jak jest. W dniu dzisiejszym zobaczyłam, ze na stronie oficjalnej imprezy pojawił się nagle regulamin. Na szczęście coś mnie tchnęło, żeby zrobić Prt Sc poprzedniej wersji. Dzisiaj skontaktowałam się Rzecznikiem Praw Konsumenta. Przedstawiłam sprawę. Pani stwierdziła, że to Jawne Wprowadzanie Konsumentów w błąd i należy jak najszybciej wnosić pisemne skargi w Biurze przy ul. Wieniawska 14, pokoje: 1104, 1105. Należy mieć przy sobie bilet i pewnie dowód do zrobienia xero. Ja się wybieram tam jutro i zachęcam do zrobienia tego samego, bo to jest jawne oszustwo, a pani rzecznik powiedziała, że im więcej osób wniesie skargę, tym większa szansa na uzyskanie dobrego efektu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie Organizatora widnieje jeszcze Tomasz Gollob jako uczestnik imprezy, niezły obciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie fajne imprezy w tym samym czasie. Mecz żużlowy i LM piłkarek ręcznych. Nie można było tego jakoś pogodzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety jest to duża porażka frekwencyjna. To tylko 7,5 tys biletów cześć pewnie trafi do sponsorów itd. Kiedyś na takie imprezy szły na pniu i wchodziło 100% więcej osób. No ale raz siedzenie w zimnie, na starym się rozpadającym stadionie nie jest przyjemnością. Należało wpuścić 2 razy tyle za dwa razy mniejsze ceny. Co do Montexu to stawiam że kompletu nie będzie max 3 tys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety jest to duża porażka frekwencyjna. To tylko 7,5 tys biletów cześć pewnie trafi do sponsorów itd. Kiedyś na takie imprezy szły na pniu i wchodziło 100% więcej osób. No ale raz siedzenie w zimnie, na starym się rozpadającym stadionie nie jest przyjemnością. Należało wpuścić 2 razy tyle za dwa razy mniejsze ceny. Co do Montexu to stawiam że kompletu nie będzie max 3 tys
ale nie mogą wpuścić więcej niż 7,5 tys. kibiców bo taka pojemność stadionu została zgłoszona do odpowiednich władz przed sezonem. więcej nie mogło być ze względu na kwestie bezpieczeństwa, ilość krzesełek itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecz montexu o 20.00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...