Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dobrze !!! Przedsiębiorcom się ukróci :) Może za robotę się wezmą. Bardzo dobrze tym pasożytom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faje , wóda i nuda to Terespol i okolice wiem bo tam mieszkałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siąść na d. i liczyć na 500+ to sie opłaca, bez podatku i bez zus !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze !!! Przedsiębiorcom się ukróci :) Może za robotę się wezmą. Bardzo dobrze tym pasożytom.
Jesteś przysłowiowym polaczkiem z kawału co to zamiast prosić złotą rybkę o bogactwo dla siebie  prosił by jego sąsiad wszystko stracił i zamiast  współczuć że przez to ludzie mogą stracić pracę a miasta przygraniczne mieć problemy finansowe to się cieszysz. Polska to  co ciekawy kraj skoro Białorusinów ponoć biednych stać na nasze produkty a my kupujemy zachodnie bo są tańsze od naszych zwłaszcza środki czystości to dlaczego my tak marnie zarabiamy zwłaszcza ściana wschodnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość (26 kwietnia 2016 o godzinie 18:41) Bardzo dobrze !!! Przedsiębiorcom się ukróci :) Może za robotę się wezmą. Bardzo dobrze tym pasożytom. Próżniaku, sam weź się do roboty..........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam też się ciesze że kupcom, przedsiębiorcom i tym innym prywatnym nierobom odpłynie trochę kasy. Do pracy pójdą a nie ludzie jak do tej pory na tych nieudaczników rypali . Ja sobie poradzę bo pracuję w instytucji państwowej i kasę mam i będę miał bo mam umowę na czas nieokreślony ale te prywatne nieroby zaczną wreszcie pracować i płacić podatki  Ha ha . Oby jak najmniej tych Białorusinów przyjeżdżało .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam też się ciesze że kupcom, przedsiębiorcom i tym innym prywatnym nierobom odpłynie trochę kasy. Do pracy pójdą a nie ludzie jak do tej pory na tych nieudaczników rypali . Ja sobie poradzę bo pracuję w instytucji państwowej i kasę mam i będę miał bo mam umowę na czas nieokreślony ale te prywatne nieroby zaczną wreszcie pracować i płacić podatki  Ha ha . Oby jak najmniej tych Białorusinów przyjeżdżało .
  super postawa idioty z budżetówki - mam nadzieję że takich jak ty odprawi się z 3miesięcznym wypowiedzeniem umowy o pracę lub dyscyplinarka  z dnia na dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się można cieszyć, że przedsiębiorcom będzie gorzej ? To znaczy, że mieszkańców będzie ubywać i będą wyjeżdżać tam, gdzie jest praca, czyli najczęściej uciekać z kraju. Ale niektórzy z was są zawistni i głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto będzie pracować na te 500+, skoro przedsiębiorczość masowo będzie upadać? Terespol zostanie w ten sposób zdegradowany do przysłowiowej "Koziej Wólki", w której w gminie będzie pracować tylko wójt i księgowa. Na innych pracowników pieniędzy nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo obchodzą ci przedsiębiorcy . Niech zdychają z głodu . Przedsiębiorcy to mendy, Zatrudniają ludzi na czarno.  Jak dają umowy to śmieciówki . Nie dają płatnych urlopów, 4 dni urlopu na żądanie jak przewiduje polskie prawo pracy. To łakome szmaty i mendy . Ludziom płacą 1400 zł czyli najniższą krajową a sami stawiają domy i bujają się dobrymi autami. Ja tam mam gdzieś te ich 1400 zł . Pojadę kilka naście razy w miesiącu na przemyt , po fajki na Białoruś i mam lekką ręką 4000 zł. I pracuje sam na siebie a nie na jakiegoś przedsiębiorce nieroba. Kto kumaty będzie jeździł na przemyt i lekką ręką po odliczeniu mandatów 3000 zł się zarobi. A za 1400 zł to niech przedsiębiorcy zatrudniają swoje matki, żony , ojców, czy bachorów . Dobrze że przez tych Białorusinów te szmatławce mogą pójść z torbami . I o to chodzi aby poszli ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam też się ciesze że kupcom, przedsiębiorcom i tym innym prywatnym nierobom odpłynie trochę kasy. Do pracy pójdą a nie ludzie jak do tej pory na tych nieudaczników rypali . Ja sobie poradzę bo pracuję w instytucji państwowej i kasę mam i będę miał bo mam umowę na czas nieokreślony ale te prywatne nieroby zaczną wreszcie pracować i płacić podatki  Ha ha . Oby jak najmniej tych Białorusinów przyjeżdżało .
  czyli grzejesz tyłek na stołku opłacanym z podatków siłą ściąganych od nas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli grzejesz tyłek na stołku opłacanym z podatków siłą ściąganych od nas?
Nikt ci baranie nie karze płacić podatków i nikt na siłę nie ściąga ich od ciebie. Jak się nie podoba to zamykasz lub zawieszasz firmę i nie płacisz podatków . Idziesz roznosić ulotki lub na zmywak do Anglii. Typowe Polaczki tylko płacą. Podnieść ZUS i podatek dochodowy a jak się nie podoba to zamykać firmy i won na ulotki lub do Anglii. :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt ci baranie nie karze płacić podatków i nikt na siłę nie ściąga ich od ciebie.
  Widać jak znasz się na prowadzeniu firm. Nikt nie karze płacić podatków? Czyli przedsiębiorcy płacą je z dobrowolnie, ale nie muszą tego robić? W Polsce za podatki i ZUS wynoszą około 45% ceny wystawionej na fakturze. Nie mówiąc już o dodatkowych kosztach i robociźnie. Jak się nie znasz i nie prowadziłeś nigdy firmy, to lepiej się nie odzywaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...