Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
RP jest pozbawiona prawa do wynalazków i w ogóle do wszelkich odkryć. Jeśli pociąg gdzieś jest, to jego odnalezienie nie spowoduje zmiany prawa, a raczej lewa, wg którego Polacy muszą być nadal niewolnikami bez prawa do odkryć i wynalazków. Jeżeli nie potraficie zrozumieć moich wniosków twórczych, to tak, jakby RP nie było na mapach świata. Skoro wszyscy są przeciwko mnie i moim pięknym wynikom, to winni nie istnieją, oprócz AUTHORA, który jest skazany na dożywocie zmowy milczenia. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie dociera do Ciebie, że jestem jednym z największych ludzi w historii ludzkości i że tylko Ja utoruję Polakom drogę do wynalazków tak, aby fakt pomyłu (oprócz broni) nie stanowił dramatu dla nikogo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można obejrzeć również 28 marca o 7.00 i 20.00 - polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złoto nie było niemieckie, lecz polskie. Nie należy mylić dzieła sztuki ze sztabkami złota, które dawno zostały sprawiedliwie podzielone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...teraz wszyscy trzęsą gaciami, bo PiS wreszcie zażądał reperacji strat poniesionych przez Polskę za Niemca i Sowieta! Zniszczenie Wrocławia, Szczecina, Warszawy czy Wałbrzycha lub Piły  musi być ukarane wielką karą finansową i Polska wróci na tor do odbudowy stratnych korzyści!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...teraz wszyscy trzęsą gaciami, bo PiS wreszcie zażądał reperacji strat poniesionych przez Polskę za Niemca i Sowieta! Zniszczenie Wrocławia, Szczecina, Warszawy czy Wałbrzycha lub Piły  musi być ukarane wielką karą finansową i Polska wróci na tor do odbudowy stratnych korzyści!
  Naprawdę tacy jesteście ograniczeni w ty pIsie ? Spójrz na mapę przedwojenną to się dowiesz że Wrocław czy Szczecin lub Wałbrzych był Niemiecki... Co nie zmienia faktu że zniszczenia dawnych Polskich miast nie zostało do dziś rozliczone !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EUROPA NASZA, EUROPA NASZA, A ZA CHWILĘ RESZTA ŚWIATA. EUROPA NASZA, EUROPA NASZA, A ZA MOMENT RESZTA ŚWIATA. Hahahahahaha. Hahahahaha. BEZ WĄTPIENIE ZIEMIA BĘDZIE NASZA. POKAŻEMY WAM, JAK WYGLĄDA PRWDZIWE NIEWOLNICTWO. BĘDZIECIE PŁAKALI I ZGRZYTALI ZĘBAMI. ŻADNYCH ODSZKODOWAŃ NIE DOSTANIECIE. WSPÓLNIE Z NOWYMI PANAMI ŚWIATA ALEMANIA OSIĄGNIE SWOJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robi z siebie gwiazdę potomek kresowiakow. Jedyny, unikalny. Ślązacy prawowici właściciele Śląska o tym co robią dla zachowania pamięci nie lecą do mediów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robi z siebie gwiazdę potomek kresowiakow. Jedyny, unikalny. Ślązacy prawowici właściciele Śląska o tym co robią dla zachowania pamięci nie lecą do mediów.
Na zawiść Polaków zawsze można liczyć. Nawet w święta nie sposób się powstrzymać, nie? Pan Łukasz robi dobrą i potrzebną robotę. Ma przy tym medialną osobowość, pasję i znakomity głos. Z przyjemnością jeżdżę na imprezy, które On prowadzi. Nawet przez myśl mi nigdy nie przeszło, że otacza go jakaś zawiść mieszkających w okolicach Wałbrzycha ludzi. Wrocławianka, wnuczka kresowiaków, nie mająca prawa tu mieszkać (mam nadzieję, że tylko w opinii autora powyższego postu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co ??? Pan Słowikowski to mitoman? Rihter i Koper to oszuści? A georadar KS 700 to złom nie nadający się do niczego? Anomalie termiczne to pewnie ślady wylegiwania się wielkich dzików? Zeznania świadków wskazujących, że niemcy coś tam pozostawili to tez mity i legendy?   KOPAĆ! KOPAĆ!KOPAĆ!KOPAĆ!KOPAĆ! I jeszcze raz KOPAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile ludzi ukrzyżowano w ogóle do roku 337? Nie wiadomo. Istnieje tylko jeden dowód rzeczowy sprzed ponad 2000 lat w postaci stopy przebitej gwoździem, która jednak nie była przytwierdzona do krzyża, lecz do jednego z dwóch krawędziaków w kształcie litery X. Cztery mocowania w pozycji X gwarantowały wytrzymywanie bólu bez utraty przytomności. Dowiedziono, że przybijanie do krzyża nie dawałoby oczekiwanego rezultatu, ponieważ człowiek traciłby przytomność po koło 25 minutach, nie odzyskując jej, co wykluczałoby sens takiej kary śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiara musi pozostać świętością dla pokoju. Za każdy taki gwoźdź dam sztabkę złota z tego pociągu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa.... najpierw media nakręciły historię z tym złotym pociągiem, a potem wszystko ucichło. Bo pewnie gówno tam jest a nie złoto.... nawet pewnie pociągu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zebrało sie kulku Cwaniaków i drani co wszystkich wystawili do wiatru. Teraz Władze naszego Państwa powinny tych cwaniaków rozliczyć co do grosza za taki przekręt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO CO TYLE KLAPAC MORDAMI WYKOPAC PARE DOLKOW I SPRAWA SIE WYJASNI CHYBA ZE KOMUS ZALEZY ABY NIC NIE RUSZYC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naiwni do potęgi. Skarby, wydobywa się po cichu. Bez wiedzy mediów, rządu, samorządów. Wcześniej robi się dym gdzie indziej żeby prościej było targać to co wartościowe kilka kilosów dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale pierdzielenie, jak tam nic nie ma to niech sobie ludzie sami kopią najwyzej zmarnuja swoj czas i pieniądze, aparatura agh tez moze blednie pokazywac albo mogli badac nie w tym miejscu i tyle. Jesli panstwo nie zdecyduje sie na wykopanie to pewnie i tak znajda sie srodki z sektora prywatnego a panstwo i tak zabierze swoje 90% a przy tym zaoszczędzi na wykopaniu wiec taki wynik badan tez jest im na reke bo skoro tam nic nie ma to po co kopac, a jesli jest to niech ktos to zrobi za nas a my tak swoje dostaniemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam som czy pociongi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja ręka nigdy nie dotykała rzeczy wielkich i zawsze się gięła w ukłonach nikczemnych. Ale teraz z tym koniec. znalazłem bowiem trzynaście sztabek złota, więc mogę stwierdzić, że "moja ręka dotykała rzeczy wielkich i nigdy nie gięła się z lęku w ukłony nikczemne." [Barbara Simonajtis-Urbańska]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten program na Discovery o złotym pociągu to straszna lipa tam nic nie było ciekawego. Zebrali wszystko do kupy co było wiadomo wcześniej. Ten facet który prowadził program nie nadaje się do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...