Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zdjęcie, które może pogrążyć Palikota

Utworzony przez dsd, 21 kwietnia 2009 r. o 08:29
a wszystko za nasze pieniądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ja mam najciekawsze. Kilkanascie lat temu mialem takie hobby, ze robilem sobie zdjecia ze znanymi osobami - politykami, artystami itp. Czesc fotografii jest typu ja + polityk, a czesc - zdjecia grupowe typu grupa osob plus polityk. I to ma o czyms swiadczyc? Jestem pewien, ze zaden z politykow i z artysytow z ktorymi mam wspolne zdjecie nie tylko nie kojarzy mnie, ale i zapewne miejsca oraz czasu kiedy te zdjecia zostaly zrobione. W razie potrzeby sluze swoim albumem oraz swoja osoba dziennikarzom i organom scigania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wstyd. taki polityk i klamie. wsyd dla PO ze takich ludzi ma-za kase robota GRATULUJE. banda zlodziei to PO. jak tak mozna ze za kase robote sie ma. inny szukaja nie moge znalezc a tutaj prosze wywalasz kase masz robote-chamstwo. brak slow na to co sie dzieje w PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poslel nie klamie.On nie pamieta. Wyborcy czy ktos z amnezja powinien nas reprezentowac.? Czy wrescie dojdzie do tego by w Polsce by ludzie ktorzy staraja sie o wybor beda zdrowi fizycznie ,psychicznie i bez uzaleznien? Czy wybor Palikota na przewodniczacego PO w Lublinie byl wskazaniem za dotacje na PO,bo Zyta Gilowska choc cierpiala na chorobe nauczycieli"gadulstwo" ni stanowila zagrozenia dla Pana Tuska. Od czasow Walesy to drugi przypadek"pomrocznosci jasnej:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe żenujące!!! Ja mam zdjęcie z Grażynką Torbicką a jej wcale nie znam ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet czcigodny Żmijan jest. Ojciec chrzestny specustawy lotniskowej, dzięki której podobno awansuje. Wszyscy sie dziwią, że w Polsce jest tak fatalnie, a nie ma się czemu dziwić. Jeżeli posłowie przegłosowuja ustawy niezgodne z Konstytucja i innymi ustawami i jeszcze dzięki temu awansują, to może ma byc w tym kraju dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka parodia mediów... ciekawe czy Pan Tomasz Lis, Pan Morozowski czy Rokita znają mnie skoro znajdujemy się na wspólnych zdjęciach przy okazji Konferencji organizowanych na Wydziale Prawa UMCS... Parodia.. Kompromitujące zdjęcia? kompromitująca to jest argumentacja sławnych dziennikarzy i żaden dowód w sprawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
F2351B napisał:
to wstyd. taki polityk i klamie. wsyd dla PO ze takich ludzi ma-za kase robota GRATULUJE. banda zlodziei to PO. jak tak mozna ze za kase robote sie ma. inny szukaja nie moge znalezc a tutaj prosze wywalasz kase masz robote-chamstwo. brak slow na to co sie dzieje w PO
Kolego ogłoszeń o prace w urzędzie zarówno miasta jak i marszałkowskim było ostatnio setki. Czy kiedykolwiek wysłałeś CV i stanąłeś do konkursu? Każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie o ustawie samorządowej lub nauczy się jej na pamięć ma podstawowe wiadomosci z zakresu informatyki może startować na urzędnika. Za takie pieniadze i w takiej atmosferze dziwię się że Pani Agnieszka P. chce tam jeszcze pracować. Pani Agnieszko - a miała Pani takie fajne propozycje pracy w prywatnych firmach za normalne pieniądze. Po raz kolejny zobaczyła Pani iż czasy Judymów minęły. Nie warto poświęcać się dla innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładniutka ta Agnieszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tych studentow, tak sie sprzedali, ale z drugiej strony to i tak im nikt nic nie zrobi - dalej bedzie kazdy z nich pracowac, bo przeciez zaplacil to mu sie nalezy. No nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu jest też Włodzimierz K. z Puław. Czy on też o niczym nie wiedział? A może nie pamięta bo też korzystał z pieniędzy Palikota? Spytajcie go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tam robi Włodek Oyudo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś się wydaje, że kończy się czas kręcenia lodów dla Włodka Oyudo (to ten w środku tuż za penisowatym). Idą chude lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...