Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zdrojewski ma żal do autorów listu ws. sprzyjania Wrocławiowi

Utworzony przez Kanty, 21 czerwca 2011 r. o 08:12
Wsiądziesz człecze na "POndzącego Królika" to i ciebie POprze warsiawska klika.Odwiedzisz cmentarne alejki i parkowe ławeczki.....przełożysz tam coś z teczki do teczki - i sukces murowany ,zorientujesz się miernoto kto tu dziady a kto PANY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo macie jasny przykład jak rządzi PO, intryga goni intrygę, szwindle i nepotyzm, ministrowie nieudacznicy typu Garbarczyk których jedynym sukcesem jest załatwianie pracy na państwowych posadkach swoim kolegom i rodzinie, którzy kompromitują się na każdym kroku a mimo to wmawiają że są uczciwymi i najlepszymi ministrami, wstydzę się tego że oddałem głos na PO, na PiS nie zagłosuję nigdy jak również i na PSL, wstyd przyznać ale Polska nie ma szczęścia do polityków- wszyscy to karierowicze którzy traktują obywateli jak bydło które zniesie wszystko byle mu wiele obiecać i nieustannie karmić frazesami!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WROCŁAWIOWI. Szanowny autorze tekstu, może WROCŁAWOWI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż jest nadzieja że komisja należycie oceni prowadzony przez lubelskich "animatorów" czarny PR Lublin dał się poznać szeroko jako siedziba wyjątkowych łotrów i szumowin może to zresztą i dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal to on sobie może mieć! W dzisiejszych czasach jak się patrzy politykowi na ręce to wielkie oburzenie! Taki model polityki po nocnej zmianie. "Pomyślenie o mnie źle jest zbrodnią" - L. Wałęsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek Leniak napisał:
cóż jest nadzieja że komisja należycie oceni prowadzony przez lubelskich "animatorów" czarny PR Lublin dał się poznać szeroko jako siedziba wyjątkowych łotrów i szumowin może to zresztą i dobrze
Jedyną osobą jaka robi czarny PR jesteś Ty ze swoimi pomówieniami wobec wszystkich, którym zależy na rozwoju naszego regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arkadiusz napisał:
WROCŁAWIOWI. Szanowny autorze tekstu, może WROCŁAWOWI
szanowny @arkadiuszu mylisz się. http://www.sjp.pl/co/Wroc%B3aw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie wszyscy, znam Waldka Tatarczuka i wiem co to za koleś. (performerTo jeden z tych pokroju Rzepy, Opryńskiego, Palikota itd., którzy doją to biedne miasto i państwo z fundusy mydląc oczy młodym kulturą. W CK stara gwardia zarabia 4000 zł, a nam każą kulturą się zajmować, a dorabiać w marketach za 1000 zł. Ludzie jestem młody i kocham Lublin, ale muszę zap… w Warszawie. We Wrocławiu również mieszkałem przez 6 miesięcy i można tam żyć, tylko dlaczego muszę nazywać mój Lublin Polską B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MŁODE LWY LUBLINA napisał:
Słuchajcie wszyscy, znam Waldka Tatarczuka i wiem co to za koleś. (performerTo jeden z tych pokroju Rzepy, Opryńskiego, Palikota itd., którzy doją to biedne miasto i państwo z fundusy mydląc oczy młodym kulturą. W CK stara gwardia zarabia 4000 zł, a nam każą kulturą się zajmować, a dorabiać w marketach za 1000 zł. Ludzie jestem młody i kocham Lublin, ale muszę zap… w Warszawie. We Wrocławiu również mieszkałem przez 6 miesięcy i można tam żyć, tylko dlaczego muszę nazywać mój Lublin Polską B.
smutne to.... ale wierze ci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...