Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zenek Martyniuk: Nie znam nut i nie ukończyłem żadnej szkoły muzycznej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2018 r. o 17:17 Powrót do artykułu
Lubię go za szczerość. To widać panie Zenku, ale skoro jest popyt na taką muzykę to powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie słucham disco polo, nie lubię, ale jak komuś się podoba, to nie mam z tym problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać prosta, szczera robotnicza gęba. TO dziś się ceni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To widać , to słychać i czuć !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam ale wszędzie Pan Zenek, Pan Robert Lewandowski z żoną plus pan Zbigniew Zamachowski z 2 żoną Moniką i pan Marek Kondrat z żoną Antoniną - już nie można tego czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenek =playback!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenon Bezjajec ,jajca wyszły na taras
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie matura lecz chęć szczera...,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To widać , to słychać i czuć  !!!!!!
 hip hop ambitniejszy , nie ? i po szkołach ludzie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się czym chwalić, panie Zenku. jest pan niczym ten oszust co "na wnuczka" lub "na policjanta" ograbił prostego człowieka bo ten nie umiał się na panu poznać. Przykre ale wytłumaczalne. Człowiek wykształcony muzycznie wstydziłby się grać takie bzdety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak każdy artysta to widać w komentarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martyniuk, ni4e moja bajka. Nie podoba mi się jego zniewieściały głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gwiazda jak cholera! Co na to Ministerstwo Kultury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O gustach sie nie dyskutuje. Sa miłośnicy muzyki poważnej i disco polo. Szanujmy się nawzajem. Milego dnia wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuś słoń nadepnął na ucho i lansuje beztalencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
O gustach sie nie dyskutuje. Sa miłośnicy muzyki poważnej i disco polo. Szanujmy się nawzajem. Milego dnia wszystkim.
 Disko polo to nie muzyka. Nie róbmy z szamba perfumerii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto słucha tego beztalencia. Tylko przygłupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa albumy i single - esencja płodności jak na króla to sa lepsze gwiazdki w discopolo. Najlepsze jest to jak się Kurski chełpi a gdyby nie Polsat piorący móżdżki przez wiele lat to by nic z tego nie było :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej podobają mi sie Ci co mówią Zenek?! Zenek Martyniuk?! Nie nie znam, nie słucham! a jak na weselu zagrają to pierwsi lecą i najlepiej sie bawią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenek to po prostu rodzony talent. Może z filmu o nim dowiemy się coś więcej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...