Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zenek Martyniuk: Nie znam nut i nie ukończyłem żadnej szkoły muzycznej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2018 r. o 17:17 Powrót do artykułu
i co z tego, i tak porywa ludzi a jego piosenki beda spiewane jeszcze przez pokolenia. ciekawe czy ten watek tez sie pojawi w filmie o nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie ten pan to niewątpliwy fenomen. Pisze prosto o miłości a z jakim niesamowitym skutkiem! Jestem ciekaw filmu biograficznego na jego temat, zobaczymy, co z tego wyniknie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza sie, wstydzą się przyznać, że nucą pod nosem lub pod prysznicem. Co do imprez to jest fenomen disco polo, że wszyscy starzy czy młodzi szaleją do Jestes szalona, Oczy zielone i tym podobne hity  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie..dlatego wlasnie ten film sie wszystkim spodoba.. nawet tym ktorzy nie suchaja na o dzien disco polo. bo przeciez przy tym bawia sie wszyscy dobrze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie trzeba konczyc szkoly muzycznej jak sie ma talent tak jak nie trzeba konczyc studiow zeby dobrze zarabiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele osób co skonczyło szkołe muzyczną pracuja np w banku znam osobiscie kilka osób, a są osoby tak jak Martyniuk, które nie znają nut a spiewają, robią kariere i ludzie go kochają. Moim zdaniem ten film będzie hitem jeśli chodzi o oglądalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spiewa od serca, dlatego ludzie Go kochaja. To troche jak z aktorstwem, wielu nie ukonczyło szkoly aktorskiej, a graja i sa bardziej przekonujacy od tych "wyuczonych" aktorow. Mysle, ze na ten film o nim tez sporo ludzi pojdzie. Facet jest szczery, nie udaje niewiadomo kogo, a to sie ludziom podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że będzie o tym wątek w filmie. W sobotę się wybieram to się przekonam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj idę ze znajomi :) Liczymy na fajną muzyczną przygodę w kinie :) Mieliśmy okazję poznać Martyniuka po koncercie, świetny facet, woda sodowa mu nie odbiła i za to go lubię, że jest "swój chłop"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To widać i przede wszystkim słychać. A Kurski z Martyniukiem będą się w piekle smalić za defraudację publicznych pieniędzy. Słuchając w nieskończoność sylwestrowego wycia Zenona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...