Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł Grzegorz Miecugow. Dziennikarz miał 61 lat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 sierpnia 2017 r. o 19:37 Powrót do artykułu
Jednej gnidy mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie nawet nie można się skutecznie leczyć z raka po tym co zrobił zarząd województwa z PO i PSL z Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednej gnidy mniej." TWOJA WYPOWIEDŹ ŚWIADCZY O TOBIE.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polscy patrioci, katolicy w święto Matki Bożej Częstochowskiej plują jadem. Wstyd to za mało powiedziane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A podobno to wpis nie katolika, tylko typowego koderasty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolicy, prawi i sprawiedliwi, kochający Polskę a taka z nich nienawiść bije jakby morderca milionów zmarł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze kilka dni temu oglądałem szkło kontaktowe z panem Grzegorzem. RIP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednej gnidy mniej Do tego kto to napisał..... nienawiść rodzi nienawiść. Błądzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to KOD w żałobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był chory mógł iść na ręntę;pociągała go kasa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kropla w morzu potrzeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż tak to bywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dni człowieka są jak trawa... [ `]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Polski to lepiej, jednego komucha i wroga ojczyzny mniej. nie powinno się go chować w Polsce ale w Niemczech bo to zdrajca był...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedni komentujacy hejterzy -zabiora 500 plus to na internet zbraknie- nikt nie bedzie was zalowal. Ja wychowalem sie na trojce na dobrym rzemiosle dziennikarskim dzieki panu Miecugowowi, Leszczynskiemu, Kaczkowskiemu i Niedzwieckimu. Teraz juz tylko tvn i polsat panstwowa tv i radio to dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...za kilkanaście minut kończę swój dyżur i z ulgą pojadę odpocząć po całodobowej pracy z bardzo chorymi dziećmi. Wstydzę się za istoty ludzkie w tak niewybredny sposób komentujące odejście wybitnego dziennikarza tworzącego inteligentne programy! Zezwierzęcenie naszej rodzimej chołoty osiągnęło apogeum i chyba już nikt nie potrafi nauczyć ich zarówno taktu, jak i umiaru! Pozostawiam ten naród w najgłębszej pogardzie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już Kopaczowej córka to obiecywała... Nie zganiaj na zwykłych ludzi takich zachowań, bo z pogardą dla drugiego czlowieka zetknąłem sie po raz pierwszy kiedy powstała PO. Nawet nieboszczka pzpr nie miała tak agresywnego i podłego języka, jak ta niby obywatelska partia. Ale co się dziwić, skoro w jej szeregach są sami członkowie z genami homo sovieticus? W tym nie może być nic dobrego. I właśnie tak dyskutuje spoleczeństwo wychowane przez PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic mnie nie zdziwi i nie za***y ze strony wyznawców pis. to jest stan umysłu. dwa tygodnie temu odbył się pogrzeb mojego męża. był na nim obecny m.in. jego bliski krewny, znany dziennikarz tv info, słynny chociażby z występów w stroju penisa. znalazł czas, by na cmentarzu strzelać sobie selfie ze swoimi fanami. nie znalazł go, by podejść do mnie, powiedzieć chociaż słowo... to dlaczego mam się dziwić plugawym słowom, sączonym przez anonimowych użytkowników internetu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tak to bywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety to nie był dobry człowiek, nie kierował się wartościami propaństwowymi i interesem Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...