Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł Robert Leszczyński. Dziennikarz miał 48 lat

Utworzony przez baśka, 1 kwietnia 2015 r. o 19:33
Przykra wiadomość. Jeszcze bardziej przykro czyta się ten artykulik :( nie został radnym, nie został posłem, nie dostał się do europarlamentu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze to głupi prima aprilisowy żart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nierozpoznana cukrzyca przyczyna naglej smierci ?! kto pisze takie bzdury ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiscie jest to biale,ale to nie cukier
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykra wiadomość. Jeszcze bardziej przykro czyta się ten artykulik :( nie został radnym, nie został posłem, nie dostał się do europarlamentu...
 
Przykra wiadomość. Jeszcze bardziej przykro czyta się ten artykulik :( nie został radnym, nie został posłem, nie dostał się do europarlamentu...
  Tym lepiej dla Polski, że pozostał w zasadzie nikim. Niektózy umierają z nadzieją spotkania z Bogiem. Ten - spotkania co najwyżej z Palikotem. Nie ma po kim płakać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnę, że tylko i wyłącznie przez postawę tych zakłamanych faryzeuszy, ryży mógł ukraść kobietom 7 lat emerytury, a mężczyznom 2 lata emerytury!!Podczas głosowania w sejmie, te kłamczuchy, wstrzymały się od głosu!! oprócz ryżego i komorowskiego to oni przyczynili się do tego, że starsi ludzie, zamiast być na emeryturze, będą musieli szukać pracy, której nie ma!! Nazwa:"TWÓJ cię wyRUCHa" , w pełni odzwierciedla to do czego oni są zdolni!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...