Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W niektórych autach nie trzeba wymieniac lamp, wystarczy tylko przestawić soczewki, więc koszty nie będą wysokie... Ech...a miałem zamiar wrócić do Polski w Marcu i przerejestrować moja Madzie 6 :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe skad autor wzial ten cennik? za te pieniadze co podaje to kupilbym 3 samochody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niektórych autach nie trzeba wymieniac lamp, wystarczy tylko przestawić soczewki aby dawały światło z odpowiedniej strony, więc koszty nie będą wysokie... Ech...a miałem zamiar wrócić do Polski w Marcu i przerejestrować moja Madzie 6 :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien być zakaz rejestracji,chyba że przełoży kierownicę,bo nie chciałbym żeby jakiś "baran" wyprzedzał wprost pod inne auto którym jedzie np.rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe skad autor wzial ten cennik? za te pieniadze co podaje to kupilbym 3 samochody!
Też jestem ciekawy - za tydzień dowiemy się, że w Polsce są najtańsze samochody. Ps. Wspomnianego golfa można spokojnie kupić za jakieć 20 000 - 24 000 zł po przeliczeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No rzeczywiscie, z cenami (przynajmniej w Anglii) to troszkę go poniosło.... Wszystkie auta o dwa tysiące funtów są tańsze   Do "tt": Niestety ale Baranów nie brakuje również z kierownicą po lewej stronie...wszystko zależy od kierowcy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierownica po prawej plus kilka promili [ polska rzeczywistość ],to już będzie KONIEC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barany to piszą komentarze o tym jak to niebezpieczne są takie auta. Jeżdżę do PL anglikiem bardzo często i jeśli utrzymuje się odpowiedni dystans to nigdy nie ma problemów z wyprzedzaniem itp. Drugie barany wyprzedzają na trzeciego i to nie tylko w "anglikach", więc w czym macie problem? W całej UE można takie auto zarejestrować bez problemów. Tylko Polski ciemnogród ma zawsze opory przed wszystkim. Tyle ekspertów w tym kraju od wszystkich dziedzin, a młodzi ludzie muszą za chlebem emigrować... Ciekawe zjawisko, prawda? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba widzieć także plusy pojazdów mających kierownicę z prawej strony,  a takim bardzo dużym PLUSEM jest możliwość wysiadania kierowcy bezpośrednio na chodnik, przecież to ogromne usprawnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien być zakaz rejestracji,chyba że przełoży kierownicę,bo nie chciałbym żeby jakiś "baran" wyprzedzał wprost pod inne auto którym jedzie np.rodzina.
Barany to raczej piszą podobne komentarze i wyprzedzają "na trzeciego". Nawet w autach z kierownicą po lewej stronie. :-) Jeżdżę bardzo często do PL z UK i ani razu nie miałem problemów z wyprzedzaniem itp. Za to zawsze miałem problemy z kulturą jazdy kierowców w autach z kierownicami po tej "poprawnej" stronie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien być zakaz rejestracji,chyba że przełoży kierownicę,bo nie chciałbym żeby jakiś "baran" wyprzedzał wprost pod inne auto którym jedzie np.rodzina.
będę pierwszy twoja stara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc rząd bierze odpowiedzialność za wypadki spowodowane takimi samochodami koszty leczenia itp mam nadzieję że firmy ubezpieczeniowe będą mądrzejsze od rządu i nie bedą chciały czegoś takiego ubezpieczać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawy skad wzieliscie te ceny. Ja widze ze vauxhall corsa z 2009r to koszt ok 3000£. A np. vectra z 2003r. to 650£ czyli niecale 4000zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wyprzedza jak nie widzi? Np we mgle? Tylko debil. Więc nie ma różnicy jakim autem jedzie debil. Nie wiem też jaki debil podał te przykładowe ceny. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę w angli auta droższe niż u nas :)   (zaczyna się propaganda ) więc po co tyle krzyku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierownica po prawej plus kilka promili [ polska rzeczywistość ],to już będzie KONIEC.
bo jesli kilka promili ale kierownica z lewej to ok ???   przestań pić 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal nie rozumiem tylko po co wymieniać lusterka wsteczne , żaden "ekspert" jeszcze tego nie wyjaśnił a cały czas o tym czytam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal nie rozumiem tylko po co wymieniać lusterka wsteczne , żaden "ekspert" jeszcze tego nie wyjaśnił a cały czas o tym czytam 
  Prawdopodobnie chodzi o lusterko zewnętrzne lewe, aby było wygięte i obejmowało martwą strefe. (przy zmianie pasa na autostradzie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ceny :D Widać że autor tekstu zna angliki z innej prasy jedynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo chętnie sprowadze do PL autorowi te auta za taka cenę jak napisał :) byłbym kilka tysiaczkow do przodu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...