Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja bym nie oddał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyzke dla Pana z racji swojej prawosci. Oby wiecej takich ludzi bylo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo de..l jestes życzę ci abyś zgubił taką sume pieniędzy i żeby ktoś sobie przywłaszczył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupek teraz czasy sa ciezkie los Sie do niego usmichnal a on dupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien być zaproszony na wesele jako najważniejszy gość :-) Człowiek o dobrym sercu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny gosc ..szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupek teraz czasy sa ciezkie los Sie do niego usmichnal a on dupa
Taki jak ty na pewno byś się cieszył ,ten uczciwy człowiek pomyślał o szczęściu młodej pary i BABCI która uciułała,pieniadze na wesele ukochanej wnuczki.Brawo więcej takich ludzi i nareszcie by padły darmozjady we   wszystkich firmach kontrolujących i tych różnych co szykują się do władzy milion milionów oszukiwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieniadze, zrodlo zla i demoralizacji... problem w tym ze jakby nie oddal zguby moglby miec klopoty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy co pisza ze dupa z niego i ze by nie oddal to matoły którzy za 12 koła by swoje matki sprzedali !!! BARANY jesteście zaróbcie uskładajcie uczciwie a nie łatwa kasa sie marzy , Szacun kolego !!! wielki szacun !!! Będziesz kiedyś żył w dostatku los sie do ciebie uśmiechnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy go zaprosilli!?????!! gdyby mi się to przydarzyło, to pokusa przywłaszczenia pieniędzy byłaby duża, nie wiem co bym zrobił, mam nadzieję że zachowałbym się tak samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogorzenie,,,to chyba ma autor artykułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobroć wraca i to jest prawda .szacunek dla tego pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje uczciwość. oby wróciła do niego z podwójną mocą. szacuneczek,tak trzymaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały uczciwy człowiek!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała cysterna piwa dla tego pana się należy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym nie oddał
Gdy ty zgubisz to ci nie oddam. A, że nie przywłaszczam cudzych rzeczy, to oddam na jakiś cel charytatywny, a nie tobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STARY SZACUN dla ciebie ,PO PROSTU JESTES ZAJEBISCIE UCZCIWYM =CZLOWIEKIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze ci wszyscy co piszą te głupie komentarze, ze to głupi człowiek ze oddał, sami kiedyś zgubia a wtedy nikt im nie odda i to będzie ich kara i wspomną ten artykuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram cie aga, a co do gościa szacun sam bym tak postapił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...