Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda chłopaka...Wyrazy współczucia dla bliskich....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie był w szoku ;( Mój tata kiedyś miał wypadek, sam ucierpiał w nim, chociaż początkowo na skutek szoku nie czuł,że ma połamane żebra... a pasażer który z nim jechał wyszedł z auta w szoku, poszedł bez słowa na pola, nie rozumiał co się stało, nie był w stanie udzielić pomocy i również nie wiedzieliśmy co się z nim dzieje kilka godzin.. Szkoda chłopaka, współczuję rodzinie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mógł jechać rano pijany do pracy? Ojciec małego dziecka i mąż kobiety w stanie błogosławionym. Policja bredzi bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydujcie się w końcu ile miał lat, bo kilka razy widziałem 31-32 ale 30 to jeszcze nie widziałem! bez sprawdzenia informacji dziennikarze odwalają swoją robotę, bo wiek to chyba nie jest czymś niewiadomym w tej sprawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...