Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znamy już Kobietę Przedsiębiorczą 2011 (zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 9 kwietnia 2011 r. o 20:48
Swego czasu na forum KL był temat Slavexu, kilkadziesiąt stron negatywnych opinii o warunkach pracy, atmosferze i płacach. Jeśli opinie były prawdziwe, . Może wypowiedzą się pracownicy, bo jestem ciekawy jak jest naprawdę. Swoją drogą organizując takie plebiscyty redakcja powinna sprawdzać firmy, warunki pracy i płacy, przestrzeganie praw pracowniczych itd, itp. Sms-y można kupić i jak Redakcja się poczuje w prypadku jeśli wygra tyran? Przedsiębiorczość będzie nam się kojarzyć z mobbingiem i nieuczciwością, i promowaniem tego przez Dziennik? Włacicielka Slavexu oczywiście niech nie traktuje tego jako zarzutów i nie bierze tego do siebie, pamietając opinie z forum Kuriera jestem zwyczajnie po ludzku ciekawy prawdy.
Ostatnio edytowany 12 kwietnia 2011 r. o 17:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak jak tam sie pracowało wiadomo............ ciekawe kto ja wybrał hahaa i ta kierowniczke powinni tez wybrac smiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy poszukać w internecie opinie o Slavexie nie tylko w Lublinie. Powinni się wstydzić ci co wybrali.
Ostatnio edytowany 12 kwietnia 2011 r. o 17:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkk napisał:
Wystarczy poszukać w internecie opinie o Slavexie nie tylko w Lublinie. Powinni się wstydzić ci co wybrali.
interesy kolego, interesy. sa uklady na ktore nie ma rady, czy ci sie podoba czy nie.
Ostatnio edytowany 12 kwietnia 2011 r. o 17:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Swego czasu na forum KL był temat Slavexu, kilkadziesiąt stron negatywnych opinii o warunkach pracy, atmosferze i płacach. Jeśli opinie były prawdziwe, . Może wypowiedzą się pracownicy, bo jestem ciekawy jak jest naprawdę. Swoją drogą organizując takie plebiscyty redakcja powinna sprawdzać firmy, warunki pracy i płacy, przestrzeganie praw pracowniczych itd, itp. Sms-y można kupić i jak Redakcja się poczuje w prypadku jeśli wygra tyran? Przedsiębiorczość będzie nam się kojarzyć z mobbingiem i nieuczciwością, i promowaniem tego przez Dziennik? Włacicielka Slavexu oczywiście niech nie traktuje tego jako zarzutów i nie bierze tego do siebie, pamietając opinie z forum Kuriera jestem zwyczajnie po ludzku ciekawy prawdy.
"Gość"! Sam dużo piszesz bo ci żal. Tobie wszystko się źle kojarzy. Jak się wyleczysz z obsesji i będziesz nadal ciekawy - to się dowiedz jak jest i nie pisz bzdur. A NA PRACĘ NIE LICZ, BO CIĘ TU NIKT NIE CHCE. Miej na uwadze konsekwencje rzucania oszczerstw... Zachowujesz się jak porzucony kochanek, sieroto...
Ostatnio edytowany 12 kwietnia 2011 r. o 17:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dino napisał:
"Gość"! Sam dużo piszesz bo ci żal. Tobie wszystko się źle kojarzy. Jak się wyleczysz z obsesji i będziesz nadal ciekawy - to się dowiedz jak jest i nie pisz bzdur. A NA PRACĘ NIE LICZ, BO CIĘ TU NIKT NIE CHCE. Miej na uwadze konsekwencje rzucania oszczerstw... Zachowujesz się jak porzucony kochanek, sieroto...
nie kracz bo to prawie koniec swiata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkk napisał:
Wystarczy poszukać w internecie opinie o Slavexie nie tylko w Lublinie. Powinni się wstydzić ci co wybrali.
A gdzie to mogę znalesc, bo chcialem sie tam sam zatrudnic, ale ze szesc razy zlozyleem cv i zimna d...
Ostatnio edytowany 12 kwietnia 2011 r. o 17:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość1 napisał:
A gdzie to mogę znalesc, bo chcialem sie tam sam zatrudnic, ale ze szesc razy zlozyleem cv i zimna d...
jak chciales "znalesc" to sie nie dziwie bez obrazy, to na pewno przeoczony blad, nie to zebym sie czepiala .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
nie kracz bo to prawie koniec swiata
Ostatnio edytowany 12 kwietnia 2011 r. o 14:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fenix napisał:
***
dobra, zostalam "rozgryziona" - sciemniam na maksa
Ostatnio edytowany 12 kwietnia 2011 r. o 14:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkk napisał:
***
Ja wybierałam i się nie wstydzę. Zrób coś sam i pokaż co potrafisz. A tak chowasz się pod różnymi nickami i jątrzysz z zawiści.
Ostatnio edytowany 12 kwietnia 2011 r. o 14:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też tam składałem papiery i cisza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sładłam tam papiery aplikacyjne do pracy i nikt do mnie nawet nie zadzwonił a kryteria spełniałam! Dlaczego? Czy tak jak w innych firmach wszystko jest po znajomośći?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mania napisał:
Ja sładłam tam papiery aplikacyjne do pracy i nikt do mnie nawet nie zadzwonił a kryteria spełniałam! Dlaczego? Czy tak jak w innych firmach wszystko jest po znajomośći?!
pewnie masz racje tylko układziki sie licza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
pewnie masz racje tylko układziki sie licza
albo trzeba mieć odpowiednie wykształcenie i predyspozycje do takiej pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh...i co z tego, że składaliście papiery. nawet po kilka razy. układy układami. w każdej firmie są. a nie pomyśleliście, że są lepsi? i dlatego nie zostaliście przyjęci? może czas spojrzeć krytycznie na siebie, a nie jeździć po innych, bo pracy nie dostaliście wymarzonej. może trzeba kwalifikacje podnieść, czymś zainteresować pracodawcę, zwrócić na siebie uwagę, żeby wśród setek CV wyróżnić siebie...a nie liczyć, że Was będą z tłumu wyłapywać, bo błyszczycie... perełki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
es napisał:
ehh...i co z tego, że składaliście papiery. nawet po kilka razy. układy układami. w każdej firmie są. a nie pomyśleliście, że są lepsi? i dlatego nie zostaliście przyjęci? może czas spojrzeć krytycznie na siebie, a nie jeździć po innych, bo pracy nie dostaliście wymarzonej. może trzeba kwalifikacje podnieść, czymś zainteresować pracodawcę, zwrócić na siebie uwagę, żeby wśród setek CV wyróżnić siebie...a nie liczyć, że Was będą z tłumu wyłapywać, bo błyszczycie... perełki
kilkaset CV a jeden wolny etat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='gość' timestamp='1302382528' post='461981'] też tam składałem papiery i cisza [/quote Powini coś zrobić zeby przyjmować więcej. Ile mozna czekać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
no tak jak tam sie pracowało wiadomo............ ciekawe kto ja wybrał hahaa i ta kierowniczke powinni tez wybrac smiech na sali
ta na zdjeciu to ta kierowniczka czy jej corka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vip007 napisał:
albo trzeba mieć odpowiednie wykształcenie i predyspozycje do takiej pracy
karzdy ma jakieś dobre wykształcenie, wiec dlaczego nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...