Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znamy już Kobietę Przedsiębiorczą 2011 (zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 9 kwietnia 2011 r. o 20:48
Gość1 napisał:
karzdy ma jakieś dobre wykształcenie, wiec dlaczego nie?
jestes pewny ze ty takie posiadasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
es napisał:
ehh...i co z tego, że składaliście papiery. nawet po kilka razy. układy układami. w każdej firmie są. a nie pomyśleliście, że są lepsi? i dlatego nie zostaliście przyjęci? może czas spojrzeć krytycznie na siebie, a nie jeździć po innych, bo pracy nie dostaliście wymarzonej. może trzeba kwalifikacje podnieść, czymś zainteresować pracodawcę, zwrócić na siebie uwagę, żeby wśród setek CV wyróżnić siebie...a nie liczyć, że Was będą z tłumu wyłapywać, bo błyszczycie... perełki
Nie byc taka mądra, że się załapałas. pomysl tez o innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to nie Dziennik Wschodni wybierał kandydatki tylko my społeczeństwo także wygrała osoba ,która wygrała...Ja się ciesze ze zostałam wyróżniona wśród takich sław jakie zdobyły statuetkę i to dla mnie jest o wiele większe wyróżnienie bardziej go sobie cenie niż miałabym dostać statuetkę :)Miejmy pretensje do nas osób ,które wysyłały smsy pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość1 napisał:
A gdzie to mogę znalesc, bo chcialem sie tam sam zatrudnic, ale ze szesc razy zlozyleem cv i zimna d...
słabo szkukasz idz na gowork.pl i poczytaj opinie o pracodawcach, wpisz slawex ...miłej lektury. Czytając te opinie też jestem zaskoczony czytając teraz o jakiejś nagrodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mania napisał:
Ja sładłam tam papiery aplikacyjne do pracy i nikt do mnie nawet nie zadzwonił a kryteria spełniałam! Dlaczego? Czy tak jak w innych firmach wszystko jest po znajomośći?!
może byłaś za dobra do tej roboty. Rynek pracy jest różnorodny,w niektórych firmach nie przyjmują do pracy lepszych od siebie. No pomyśl sama, jak by to wyglądało jak by się okazało że podwładny jest lepszy od kierownika ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***
Ostatnio edytowany 12 kwietnia 2011 r. o 14:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
W sumie to nie Dziennik Wschodni wybierał kandydatki tylko my społeczeństwo także wygrała osoba ,która wygrała...Ja się ciesze ze zostałam wyróżniona wśród takich sław jakie zdobyły statuetkę i to dla mnie jest o wiele większe wyróżnienie bardziej go sobie cenie niż miałabym dostać statuetkę :)Miejmy pretensje do nas osób ,które wysyłały smsy pozdrawiam
Przyłączam się. W tym roku wszystkie kandydatki były bardzo dobre i wybór trudny, chociaż inne prawa rządzą małą firemką, a inne dużym holdingiem o zasięgu krajowym, a jeszcze inaczej jest w działalności kulturalno-oświatowej. Nie zapominajmy, że w naszej kulturze kobiety mają gorzej, a jednak - jak widać - radzą sobie znakomicie. Wielkie brawa, że bardzo sympatyczne kandydatki zgodziły się, aby poddać się publiznej ocenie Ich pracy. Duże podziękowania dla Dziennika Wschodniego, że podjął się trudu organizacji tego plebiscytu. Gorąco gratuluję wyróżnionym, bo dużo dobrego doświadczyłam i wiele się nauczyłam w pracy u jednej z laureatek (niestety musiałam przerwć pracę z powodów osobistych, związanych z założeniem rodziny, ale dobrze pamiętam życzliwą atmosferę i te coroczne uroczyste spotkania pracowników przy dobrej muzyce "do białego rana", których mi obecnie brak). Jeszcze raz przyłączam się do gratulacji i pozdrawiam Koleżanki i Kolegów z ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
może byłaś za dobra do tej roboty. Rynek pracy jest różnorodny,w niektórych firmach nie przyjmują do pracy lepszych od siebie. No pomyśl sama, jak by to wyglądało jak by się okazało że podwładny jest lepszy od kierownika ??
A przeszkadza, że jest lepszy pracownik od właściciela? Jakieś brednie piszesz - przecież to już nie jest komuna, że marny kierownik bał się zatrudnić kogoś lepszego, żeby go nie wygryzł. Dobrych fachowców szuka się na całym świecie, bo to jest bardzo korzystne dla firmy zatrudniającej. Tylko, że obecnie jest ich coraz mniej - za to dużo jest różnych "absolwentów" co niewiele potrafią. Zapytaj uczestniczki plebiscytu, czy nie zatrudnią np. mądrej księgowej, dobrej fryzjerki, cukierniczki, ogrodniczki, farmaceutki. Tylko lenie i nieuki mają 'przechlapane' i potem piszą żałosne posty, że ich nikt nie chce.
Ostatnio edytowany 12 kwietnia 2011 r. o 14:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkadziesiąt stron negatywnych opinii o firmie Wszyscy się mylą i kłamią? na przykład:
Ostatnio edytowany 12 kwietnia 2011 r. o 14:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G napisał:
Kilkadziesiąt stron negatywnych opinii o firmie Wszyscy się mylą i kłamią? na przykład: ***
tak wszyscy sie myla to zawiść i costam jak tu na forum dziennika pisza niektorzy
Ostatnio edytowany 12 kwietnia 2011 r. o 14:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego o innych firmach nie ma w interecie tylu stron złych opinii? Przypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G napisał:
A dlaczego o innych firmach nie ma w interecie tylu stron złych opinii? Przypadek?
dobry interes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G napisał:
A dlaczego o innych firmach nie ma w interecie tylu stron złych opinii? Przypadek?
"Gość" - musisz wziąć silniejsze leki i możesz pisać dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak wszyscy sie myla to zawiść i costam jak tu na forum dziennika pisza niektorzy
Wielka firma - duży zasięg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
****
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2011 r. o 13:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Dziennik dał ****
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2011 r. o 13:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No to Dziennik dał ****.
Tu był taki wpis od użytkownika "Adam". Jestem tym tematem zainteresowany. Z kim i gdzie się kontaktować. Pilne!
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2011 r. o 13:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redaktor napisał:
Tu był taki wpis od użytkownika "Adam". Jestem tym tematem zainteresowany. Z kim i gdzie się kontaktować. Pilne!
****
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2011 r. o 13:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeśli nawet, to *****
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2011 r. o 13:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G napisał:
Kilkadziesiąt stron negatywnych opinii o firmie Wszyscy się mylą i kłamią? na przykład:
Nie widzę w regulaminie czegoś, co nie pozwalało być podać linka do ogólnodostępnego forum na gowork.pl. Skoro tak fajnie to czego ktoś się boi opinii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...