Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znika popularna w Lublinie marka supermarketów. Połączenie z dużą siecią

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lipca 2018 r. o 18:31 Powrót do artykułu
Nareszcie !!!! Może zmiany "obudza" obsługę lub ja "wyeliminują" na Tatarakowej.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł MUSI być clickbaitowy. Jak by nie mógł brzmieć Stokrotka przejmuje Aldik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że w aldiku na braci wieniawskich nie będzie większych zmian. Jak dla mnie dużo lepiej wypada ten sklep niż stokrotki. W aldik zawsze świeże wędliny i mięso. A w stokrotkach różnie to bywa. Podobnie z ciastem. Zdecydowanie wybieram aldik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak trzeba mieć narobione w łbie aby swoją firmę sprzedać w obce ręce. DEBILE. A potem płacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że w aldiku na braci wieniawskich nie będzie większych zmian. Jak dla mnie dużo lepiej wypada ten sklep niż stokrotki. W aldik zawsze świeże wędliny i mięso. A w stokrotkach różnie to bywa. Podobnie z ciastem. Zdecydowanie wybieram aldik.
 Tez robię tam zakupy. I także preferuję Aldika. W porównaniu do Stokrotki np. na Kiepury - Aldik zdecydowanie na plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam lubiłem Aldiki, poza tym na agatowej, byłem tam kilkanaście razy, za każdym razem jakieś problemy, obsluga b.niemila, brudno, śmierdziało. Na szczęście w innych jest normalnie (Braci W., Gospodarcza, Olimp)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubie aldiki przynajmniej jest taniej niz w stokrotkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma z Litwy (kraj niecałe 3 miliony mieszkańców) kupiła wielką firmę z Polski - wszystkie Stokrotki/Aldiki (kraj 38 milionów mieszkańców).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tu się wypowiada ktoś kto pracował lub pracuje w sieci sklepów aldik? Inaczej to wygląda od strony klienta a inaczej od strony pracownika. Sieć sklepów aldik to sieć litewska i teraz aldik to będzie stokrotka z racji tego że więcej jest stokrotek niż aldikow bo taniej jest zmienić szyldy z aldika na stokrotke niż odwrotnie. Miejmy nadzieję że będzie tak miło i czysto jak na krasnickiej. Bo moim zdaniem stokrotki to syf. Jak będzie poziom w tych nowych stokrotkach jak w aldikach to wyjdzie to na dobre. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to dopiero będzie jazda... Zobaczmy co się okaże lepsze... , ale wg mnie ta zmiana nie przyniesie nic dobrego dla pracowników aldik i klientów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu ! Litwa, Portugalia, Francja, Niemcy A GDZIE POLSKA ? Kupujemy wszystko od niemca a sami nic nie mamy. Skandal ! Rząd powinien coś zrobić, żeby uprzywilejować polskie sklepy. Prawdziwy Polak kupuje tylko u Polaka. PS. Żartowałem, nie jestem debilem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że w aldiku na braci wieniawskich nie będzie większych zmian. Jak dla mnie dużo lepiej wypada ten sklep niż stokrotki. W aldik zawsze świeże wędliny i mięso. A w stokrotkach różnie to bywa. Podobnie z ciastem. Zdecydowanie wybieram aldik.
 Dziwne. Ja kupuję w Stokrotce i nigdy nie trafiłem na nieświeżą wędlinę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupowałem wielokrotnie w Aldikach i nie widzę nic nadzwyczajnego w tych sklepach. Market jak market. Ani lepszy ani gorszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak trzeba mieć narobione w łbie aby swoją firmę sprzedać w obce ręce. DEBILE. A potem płacz.
 Na tym polega wolny rynek, debilu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewna partia obiecała, że będzie wspierać polskich przedsiębiorców. I sprzedała aldika i stokrotkę Litwinom. Polska w ruinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastamawiam się czy w POlsce rządzą patrioci -chyba nie -czy   Polską rządzą ekonomiści Wątpie oto tak myszka połyka cielaka ,bo rządzący    to ludzie jak myślicie ??????????????????????????????????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stokrotka należała do prywatnego właściciela, a nie do skarbu państwa. Ale to, że i tak wszystko jest w obcych rękach jest smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak trzeba mieć narobione w łbie aby swoją firmę sprzedać w obce ręce. DEBILE. A potem płacz.
Normalne w kapitalizmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma z Litwy (kraj niecałe 3 miliony mieszkańców) kupiła wielką firmę z Polski - wszystkie Stokrotki/Aldiki (kraj 38 milionów mieszkańców).
A cóż to takiego dziwnego? Jakie znaczenie ma populacja kraju? Parę lat temu byłem na Litwie. Maxima, to wielka sieć handlowa. Ma markety różnych rozmarów (X, XX, XXX - takie mają oznaczenia) i świetne zaopatrzenie. Klienci wyglądali na zadowolonych. Też robiłem zakupy w Maximach - towar w porządku, ceny rozsądne (to było zanim jeszcze Litwa przyjęła euro). Gdyby przeszczepili na polski grunt swoje doświadczenia z rodzimego kraju byłoby świetnie. Tylko czy to się da?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu ! Litwa, Portugalia, Francja, Niemcy A GDZIE POLSKA ? Kupujemy wszystko od niemca a sami nic nie mamy. Skandal ! Rząd powinien coś zrobić, żeby uprzywilejować polskie sklepy. Prawdziwy Polak kupuje tylko u Polaka. PS. Żartowałem, nie jestem debilem.
Rząd nic nie zrobi. Raz, że nie może wchodzić w prywatne tansakcje między podmiotami gospodarczymi, a dwa - tylko bije pianę i obiecuje. Rozdaje. Ale realnie nie robi dla gospodarki niczego dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...