Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz nietypowe promocje w polskich sklepach

Utworzony przez m, 14 listopada 2011 r. o 11:09 Powrót do artykułu
HELP!! język POLSKI, trudna język
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara cena 65.00 zł, nowa cena 64.99 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kidyś trafiłam na promocję w intermarche: Piczarki w promocji z 6,99 na 6,99
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiejecie sie z biednych niedouczonych ekspedientek po podstawówce. No cóż, szef każe, sługa musi, a jak nie umie po polsku to tak wychodzi;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli macie podobne zdjęcia, prześlijcie na rozrywka@dziennikwschodni.pl, przygotujemy kolejny materiał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE SZCZAŁY TO PEWNIE Z REALA KRAKOWSKIEGO TAM SZCZELAJO Z KALIBRA CZYDZIEŚCI CZY(CZYTAJ TRZYDZIEŚCI TRZY) CZEBA SIĘ TROCHU POLSKIEGO NAUCZYĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwia mnie takie napisy,biorac pod uwage fakt ze w tych marketach wymagaja minimum sredniego wykształcenia.Jak ci ludzie mature zdali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja codziennie widzę w TESCO "WSIE" jaja, jakby nikomu nie przyszło do głowy,żeby napisać "wiejskie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rrr napisał:
Ja codziennie widzę w TESCO "WSIE" jaja, jakby nikomu nie przyszło do głowy,żeby napisać "wiejskie".
chyba żartujesz??????? buahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...