Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
01.07.2016 - "Firmy farmaceutyczne od kilku dni na swoich stronach publikują dane dotyczące tego jakich lekarzy i jakimi kwotami sponsorowały. W raportach podają też szpitale i inne ośrodki zdrowia, które dostawały od nich wsparcie finansowe. To pierwszy taki przypadek w Polsce. Niektóre kwoty mogą szokować. Na przykład tylko firma Roche przekazała lekarzom aż 15 mln zł." - znalezione w necie od ręki money.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do DW dr - bez kropki :)
I znowu nie masz racji - tam jest "Rozmowa z prof. dr. hab. Piotrem Tryjanowskim", czyli "z profesorem doktorem habilitowanym", a więc kropka jest jak najbardziej poprawna. Widzisz - w każdej dziedzinie życia jesteś ignorantem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świńska grypa zmiotła więcej istnień i szybciej niz sars-cov2 i raczej nie był to proces naturalny. Ale media lubiły 0bamę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemiecka gazeta to i skróty są niemieckie. W Niemczech jest kropka po dr., a w języku polskim nie ma kropki i to bez względu na przypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemiecka gazeta to i skróty są niemieckie. W Niemczech jest kropka po dr., a w języku polskim nie ma kropki i to bez względu na przypadek.
Bo w niemieckim za odmianę przez przypadki odpowiadają rodzajniki, a sam rzeczownik ma nieodmienną formę. To z tego powodu. W języku polskim odmienne są rzeczowniki. Nie masz więc racji z tą kropką u nas. Na potwierdzenie: ***s://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/Kropka-na-koncu-doktora;17703.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do DW dr - bez kropki :)
I znowu nie masz racji - tam jest "Rozmowa z prof. dr. hab. Piotrem Tryjanowskim", czyli "z profesorem doktorem habilitowanym", a więc kropka jest jak najbardziej poprawna. Widzisz - w każdej dziedzinie życia jesteś ignorantem.
Dobrze, że mamy Ciebie - lewacka Α i Ω :)
Już ci pisałem - nie jest w stanie obrazić mnie ktoś z twoim poziomem myślenia. Nie wzbudzisz też we mnie poczucia winy z tego powodu, że się na czymś znam. Za PiS-u to chamstwo i nieuctwo stały się w przestrzeni publicznej "cnotami", ale to minie, a wy, nieuki i ignoranci, z czasem wrócicie tam, gdzie wasze miejsce. Możesz przedstawić tysiące internetowych wpisów potwierdzających twoje zdanie. Problemem jest to, że w Internecie, i w ogóle w mediach, jest mnóstwo debilnych, niezgodnych z zasadami języka polskiego wpisów, ale wcale z tego powodu nie stają się one prawdziwe, czy poprawne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do DW dr - bez kropki :)
I znowu nie masz racji - tam jest "Rozmowa z prof. dr. hab. Piotrem Tryjanowskim", czyli "z profesorem doktorem habilitowanym", a więc kropka jest jak najbardziej poprawna. Widzisz - w każdej dziedzinie życia jesteś ignorantem.
Dobrze, że mamy Ciebie - lewacka Α i Ω :)
...Za PiS-u to chamstwo i nieuctwo stały się w przestrzeni publicznej "cnotami", ale to minie, a wy, nieuki i ignoranci, z czasem wrócicie tam, gdzie wasze miejsce...
Jesteś zwykłym hipokrytą. Twój guru POliglota Bronek historyk - "Łączę się w bulu i nadzieji" nie raził  Cię specjalisto od P0prawnej polszczyzny? A minister Sikorski, który nie mógł „uwieżyć”? Może Hanna Gronkiewicz słynna z "usówania" zaniedbań ? "- Szłem czy szedłem, ale doszedłem." prezydenta Bolka uszło Twojej uwadze ?
Nie, nie uszło. Też mnie to raziło, też śmieszyło. Ale z nimi nie polemizowałem na żadnym forum i to tobie wytykam błędy, a nie twojemu guru Kaczyńskiemu (Komorowski moim nie był, acz głosowałem na niego) "mordy zdradzieckie" i "włanczam" i "wyłanczam".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwalifikacje Prezydentów PRLbis: -L.Kaczynski Prof. -A.Duda Dokt. -A.Kwachu-Stolzman- lewe "mgr" -Mąż Dziadzi bigosowy  dramat -L.Walesa "elektryk"  - acha Jaruzel- szpion trep twórca stanu wojennego ... "mgr" Stolzman ułaskawił 26 zabójców, 12 gwałcicieli, 179 spraw. rozbojów, 15 łapów., 698 złodziei ... człowieku oprzytomniej !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwalifikacje Prezydentów PRLbis: -L.Kaczynski Prof. -A.Duda Dokt. -A.Kwachu-Stolzman- lewe "mgr" -Mąż Dziadzi bigosowy  dramat -L.Walesa "elektryk"  - acha Jaruzel- szpion trep twórca stanu wojennego ... "mgr" Stolzman ułaskawił 26 zabójców, 12 gwałcicieli, 179 spraw. rozbojów, 15 łapów., 698 złodziei ... człowieku oprzytomniej !!
Ty, uczony! A od czego to skrót "Dokt."? A Pan Kaczyński tytułu profesorskiego nie miał, co najwyżej stanowisko takie na uczelni. Był jedynie doktorem habilitowanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...