Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zostawił list pożegnalny i rzucił się do rzeki

Utworzony przez zołza, 1 grudnia 2008 r. o 21:39
MIAŁ RACJĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cioto ku*** nawet tak nie pisz padalcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można pisać coś czego się niewie do końca bo on nie miał 20 lat tylko 18 i nie zostawił rzadnego listu. Ta gazeta najwidoczniej szuka taniej sensacji. To jest żenujące....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze to miał 18 lat po 2 nie zostawił listu a po 3 to rodzina to widziała i wezwała pomoc a nie przypadkowa osoba!!! jak już coś piszecie to piszcie prawde a nie jakieś niestworzone historie!! tylko żerujecie na czyimś nieszczęściu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś szma-ta opisała nie znając faktów sensacje robi z chłopaka sucz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja PIERD-OLE nie wiecie ludzie to nie piszcie bez sensu... NIe zostawil listu!!! To nie byla przypadkowa osoba tylko ojciec i mlodszy brat ktorzy go ratowali!!!! Nie wskoczyl do Bugu tylko wszedl kawalek i porwal go prad!!!!! Pierdo-licie takie smuty NIE ZNAJAC FAKTOW!!!!!!!! TO BYL MOJ BRAT i NIE ROBCIE Z OSOBY MARTWEJ SENSACJI!!!!!!!!!!!! Trzech TĘPYCH POLICJANTÓW stało na brzegu i (moj Wujet) Ojciec Stacha prosil o pomoc a te Niebieskie KUR_WY JEB_ANE nawet DUP nie ruszyły!!!!!!! A GAZETA JEST PUSTA ZE WYSTAWIA TAKIE PUSTE I BEZSENSOWNE RZECZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KUR_WA dajcie chłopakowi Święty spokój!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie to nie jest prawda nie wieście w to co oni napisali zadnego listu nie było tylko młodszy brat i jego tato chcieli go uratować ale im się nie udało i żadnego listu nie było ani te zdjęcie nie jest robione nad bugiem i jeszcze raz do was mówie nie wieście w to!!! PS... to są jakieś brednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUR_WA TA GAZETA TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!!!!! NIE CZYTAJCIE TEGO BO TO WSZYSTKO BREDNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FRAJERZY SIEDZA W GAZECI I NAPIERD_ALAJA DURNOTY!!!!!!!!!!!!!!!!! SKANDAL!!!!!!!!! NIE BAWEM MEDIA SIE O TYM DOWIEDZA JUZ MOJA CIOTKA SIE O TO POSTARA!!!!! ZOSTANA UKARANI POLICJANCI ZA SWOJA WRODZONA deb***NOŚĆ i UŁOMNOŚĆ W MYŚLENIU I CZYNIE...... I GAZETA TEZ SIE ZAJMIEMY W ODPOWIEDNIM CZASIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FRAJERZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko nie jest prawda co ta powalona gazeta pisze !!! ja jestem siostrą Stasia i wiem wszystko lepiej niż WYYYY..!! Staś nie miał 20 lat tylko 18...!! Nie zostawił listu tylko przed wyjściem dzwonił do kolegi żeby szykował mu pokój i pożegnał się z moim braciszkiem i mamą pochwili dzwonił do mojej mamy i mówil że jest nad Bugiem i wchodzi do wody to więc mój brat i mój Tato poszli go ratować ...przyjechała policja mój brat pobiegł pierwszy go ratować a za nim mój tato a Tych trzech pacanów czyli POLICJA stała i się przyglądała jak mój brat się topi.. Gdy mój brat biegł na ratunek Staśkowi to pochwili zaczął się topić i krzyczal pomocy a mój tato że był bliżej więc ratował jednego a Staśka już nie zdążył NIESTETY a bratu policja zamiast pomóc bo był zmarznięty to kazali mu iśc do domu.....i teraz dzięki POLICJI leży teraz w szpitalu z gorączką 40*.....więc to wszystko co mówicie to nie jest prawda tylko wielkie kłamstwo..!!!!!..A dla tych POLICJANTÓW..bardzo dziękuję za pomoc !!!!!!!...:(:(:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zołza napisał:
MIAŁ RACJĘ
milcz ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie s.z.m.a.c.i.a.r.z.e!!!!to wszystko to jedna wielka sciema!G .Ó .W .N .O wiedza a pisza!S .R .A .J .A a nie szukaja!szukaja jakby chcieli a nie mogli!!!!!totalna żenada! żal mi tego co to napisal!!!!a policja to s.c.i.e.r.y nawet nic nie zrobili!!!!to ma byc wladza?!?!?! dajcie jemu i tej rodzinie swiety spokoj!!c.h.a.m.y!zajmijcie sie czyms porzadnym a nie plotkami!!!!jak nie wiecie dokladnie to K. U .R .W .A NIE PISZCIE!!!!!!!!!!!! aż niedobrze sie robi totalne kłamstwo!!!!!!!!!!!!!11111
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem oburzona tekstem dziennikarza który te bzdury napisał o Staśku.Uważałam że praca dziennikarska opiera się na prawdzie a nie na domysłach lub na kłamstwach.Dziennikarz który to napisał chyba nie ma zielonego pojęcia o prawdzie i o dziennikarskiej uczciwosci.Człowieku powinieneś lub powinnaś przeprosić Staśka rodzinę a zwłaszcza jego rodziców.Masz wielki tupet by pisać o czymś o czym nie masz pojęcia.Dziennikarz by pisać reportaż powinien kierować się prawdą,uczciwością i faktami a nie z takiej gazety robić brukowca.Kto nie znał dobrze Stacha niech lepiej zamknie se buzie i go nie ocenia.A ty dziennikarzu wyprostuj owy(swój) tekst i wielkimi literami przeproś Staśka rodziców o ile masz choć odrobinę odwagi i ludzkiej godności i przyzwoitości dziennikarskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='zołza' date='1.12.2008, 21:39' post='72841'] MIAŁ RACJĘ O CO CI CHODZI ZOłZA GNIDO ZE MIAL RACJE?!?!?!Z CZYM SIE PYTAM!!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie ta Zołza nie ma pojęcia o ludzkich tragediach.Miał racje?wcale NIE!!!!!!!!!!może takie osoby jak ta Zołza dopomogły Staśkowi uczynić to co się wydarzyło. Może dla niej życie jest tyle samo warte co ona sama i jej słowa.No cóż i takie osoby jak Zołza stąpają po tej ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo kto napisał:
Jakaś szma-ta opisała nie znając faktów sensacje robi z chłopaka sucz.
ludzie pier***a głupoty nie znajac prawdy sami sobie kreca scenariusz a na psy to tak własnie mozna liczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej.. mam takie Pytanie do was.. tylko odp. szybko.. i szczerze... chodziłam kiedyś.. z chłopakiem który podobałami sie już przez jakieś 2/3 lata.. :( spotykaliśmy sie codzienne przez 2 miesiące.... mówił że kocha że będzie tak zawsze ale on sie oodalał potem z każdym dniem odemnie.. Dziś już nie jestesmy razem.. ale ja nadal go kocham i chce z nim byc..: on już ma nową dziewczne a ja pograżam sie w smutku..mam dosć takiego życia..!! prosze pomużcie co robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez jetsem w takie sytulacji i mmoim zdaniem zycie nauczylo mnie wtedy wilele a teraz wiem jak mam zyc .. i musisz tak smao zyc i byc bardzo silna pozdrawiam ;*****
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...