Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zostawiła 14 tys. zł w autobusie. Zabrał je bezdomny [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 marca 2018 r. o 09:15 Powrót do artykułu
"...zlodzeje, alkoholicy, zwyrodnialcy, zboczency..." - przecież te epitety pasują jak ulał do polityków PO.N, a bynajmniej bezdomni nie są. Wręcz przeciwnie sami wpędzają innych w bezdomność. Najczęściej uczciwych, pracowitych i cichych. Jak często lubią o nich mowić peowskie nieroby... nieudacznicy, bo nie nauczyli się kraść i wykorzystywać wszystkich i wszystko wokół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kradziez ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jaka kradzież? ZOstawiła to wzioł. Każden by tak zrobił. ZNalezione niekradzione. Stara mądrość.
 też tak uważam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wziął przez roztargnienie, jak ten sędzia.
mam nadzieję, że mu jakiś prawnik pomoze aby otrzymal  taka samą karę jak ten  sędzia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byłem mały mówiono "znalezione nie kradzione" a teraz jak się coś znajdzie to strach brać do ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jaka kradzież? ZOstawiła to wzioł. Każden by tak zrobił. ZNalezione niekradzione. Stara mądrość.
 U nas taki jak ty nazywa się złodzejami i tyle. Znalazłeś to zanieś na policje, a nie chowaj w kieszeń. A może ty jesteś posłem na sejm, oni podobnie roumują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...